Ana SayfaHaberPUBG Mobile India çok yakında geliyor

PUBG Mobile India çok yakında geliyor

PUBG’nin Hindistan’a özel oyunu PUBG Mobile India çok yakında geliyor. Peki, bu oyunun farkları neler olacak? İşte detaylar.

PUBG Corporation, bugün özellikle Hindistan pazarı için oluşturulan, oyunun yeni bir versiyonu olan PUBG MOBILE INDIA oyununu piyasaya sürmeye hazırlandığını duyurdu. Şirket ayrıca yerel video oyunu, espor, eğlence ve IT sektörlerini geliştirmek için yatırımların yanı sıra güvenli ve sağlıklı bir oyun ortamı sağlamak için olan planlarını da açıkladı.

PUBG Mobile India neyin nesi?

Hindistan’daki oyuncu verilerinin gizliliği ve güvenliğinin PUBG Corporation için en önemli öncelik olmasıyla PUBG MOBILE INDIA, yeni bir güvenli bulut platformunda piyasaya sürülecek. Şirket ayrıca güvenliği arttırmak ve verilerinin güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlamak için Hindistan’daki kullanıcıların kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerini tutan depolama sistemleri üzerinde denetimler ve doğrulamalar gerçekleştirecek.

PUBG Mobile yeni özelliklere kavuştu

Sağlıklı bir oyun ortamı oluşturmak ve geliştirmek için oyun içi içerik geliştirilecek ve yerel ihtiyaçları yansıtacak bir şekilde uyarlanacak.

Oyunun şu anda sanal bir simülasyon eğitim alanında kurulması, yeni karakterlerin otomatik olarak giyinik başlaması ve oyunun sanal doğasını yansıtmak için yeşil vuruş efektleri gibi çeşitli bölümleri Hindistan’daki oyuncular için özelleştirilecek.

Daha da önemlisi şirket, genç oyuncular için sağlıklı oyun alışkanlıklarını teşvik etmek adına oyun süresine kısıtlamalar getiren bir özelliğe yer verecek.

PUBG Mobile India

PUBG Corporation ayrıca oyuncularla iletişimi ve hizmetleri geliştirmek için bir Hindistan yan kuruluşu oluşturma planlarını duyurdu. Hindistan kökenli şirket, ticaret, espor ve oyun geliştirme konularında uzmanlaşmış 100’den fazla çalışanı işe alacak. Şirket, yerel bir ofis kurmanın yanı sıra, oyun hizmetini güçlendirmek için aktif olarak işbirliği yapmaya ve yerel işletmelerden yararlanmaya çalışacaktır.

IT endüstrilerini geliştirmek adına Hindistan’da 100 milyon Amerikan doları değerinde yatırım yapılacak. İmalat endüstrisi dışında, bu.yatırımlar Koreli bir şirket tarafından yapılan en büyük yatırımları temsil edecek.

Hindistan’daki PUBG Esports’una yönelik yoğun topluluk coşkusu sayesinde, şirket aynı zamanda en büyüğünü içerecek olan Hindistan’a özel turnuvalar. en büyük ödül havuzları ve en iyi turnuva prodüksiyonlarının da yer aldığı espor etkinliklerine ev sahipliği yaparak yatırım yapmayı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting