Ana sayfa Oyun PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yenilikler ile geldi!

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yenilikler ile geldi!

Düşük donanımlı Android cihazlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile karşımıza çıktı. İşte güncellemenin yenilikleri.

Tencent Games, geçtiğimiz yıllarda düşük donanımlı Android cihazlara özel olarak PUBG Mobile Lite sürümünü yayınlamıştı. Grafikleri kırpılan bu sürüm, bazı silah ve haritalardan da mahrum bırakılmıştı. Güncellemeler ile ana oyuna yakın bir deneyim sunmaya başlayan bu sürüm için bugün güncelleme yayınlandı. PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile oyuna yepyeni özellikler ekleniyor.

Google Play Store üzerinden sunulan bu güncelleme ile birlikte oyuna ağır silah modu adı verilen mod ekleniyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna BRDM-2 ve AH6 isimli araçlar ekleniyor. Ayrıca oyunun ana sürümünde yer alan MGL ve M3E1-A silahları da Lite sürüme ekleniyor.

Winner Pass sistemine geçiş yapan oyunda ilk defa satın alanlar ek ödüller kazanabilir hale geliyor. Kişisel Alan da bu sürüm ile güncelleniyor. Bu sayede  Yeni Birliktelik sistemi ve giysi gösterimi kişisel alanlara ekleniyor.

Sony PlayStation Studios oluşumunu duyurdu

Eğer Lite sürümü merak ediyorsanız oyunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 1 GB RAM’li telefonlarda bile akıcı bir deneyim sunmak için geliştirilen oyunu orta veya üst segment telefona sahipseniz indirmenize gerek yok diyebiliriz. Çünkü ana sürüm ile aralarında hem grafiksel açıdan hem de oyun modaları ve silahları açısından çok büyük farklar bulunuyor.

Son olarak Lite sürümün iOS platformuna gelmeyeceğini mevcuttaki iPhone 5s ve sonrasındaki tüm iPhone’larda oyunun akıcı bir şekilde oynanabildiğini belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler