Ana SayfaGenelPUBG 2 çıkış tarihi belli oldu: Heyecan dorukta

PUBG 2 çıkış tarihi belli oldu: Heyecan dorukta

PUBG 2 çıkış tarihi en fazla merak edilen konulardan bir tanesi. Tüm dünyada büyük bir etki yaratan bu oyun 2. versiyonu ile kullanıcıları selamlayacak. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Birçok kişinin merakla beklediği PUBG 2 çıkış tarihi yavaş yavaş belli oluyor. Bu oyun tüm dünyada en fazla kazanç getiren oyunlar içerisinde yer alıyordu. Bu durum aynı zamanda geliştiriciler tarafından yoğun rağbet görmesine neden oldu. Ayrıca en çok izlenen oyunlardan bir tanesi yine PUBG diyebiliriz.

Her ne kadar Çin gibi ülkelerde bazı sansürlere uğrasa bile yine de bu oyunun büyük bir etki yarattığını söylemek mümkün. Peki oyunun bir diğer versiyonu ne zaman çıkacak? Özellikle e-spor medyasında da yakından takip edilen bu oyun ile ilgili yepyeni bir detay çıktı. Bu detaya göre 2022 yılında oyun kullanıcılara sunulacak.

PUBG 2 çıkış tarihi iyice netleşmeye başladı

PlayerIGN’in yaptığı yeni sızıntıya göre gelecek sene bu oyunun devamı ortaya çıkacak. Yeni oyun ile ilgili bir işe alım duyurusu yapılmıştı. Bilinmeyen bir proje olarak geçen bu işe alım ilanı kısa bir süre sonra silindi. Böylece hızlıca işe birisini alıp oyunun çıkarmaya çalıştıkları kesinleşmiş oldu.

PUBG 2 çıkış tarihi

PUBG: New State ismi ile yayınlanma ihtimali olan bu oyun bilgisayarlar için üretilecek. Hemen ardından mobil deneyim için kullanıcılara sunulacak. Ancak bu yeni versiyon için 2022 yılına kadar mutlaka beklenmesi gerekiyor. Konu ile ilgili sızıntılar devam ederken oyun küresel çapta büyük bir kullanıcı kitlesi kazanmaya devam ediyor. PUBG 2 çıkış tarihi kesinleşse bile kullanıcı sayısının ne olacağı henüz bilinmiyor.

PUBG ve FIFA 21 indirimi kazanmak çok kolay: Steam kaçırılmayacak fırsat başlattı

Resmi olarak henüz hiçbir şey kesin değil. Bu nedenle net bir ifade kullanmak doğru olmaz. Ancak beklentiler hızlı bir şekilde kullanıma sunulacağı yönünde. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU