PSG futbol kulübü ile yollarını ayırmıştı! Lionel Messi Türkiye’ye geliyor!

Messi

Geçtiğimiz günlerde PSG ile yollarını ayıren Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, Türkiye’ye gelme kararı aldı.

PSG futbol kulübü ile yollarını ayırmıştı! Lionel Messi Türkiye’ye geliyor! Fransa’nın PSG kulübünde top koşturan ünlü futbolcu Lionel Messi, geçtiğimiz günlerde kulübüyle yollarını ayırdı. Katar’da düzenlenen Dünya Kupası turnuvasında göz kamaştırıcı bir performans sergileyen ve Arjantin’e kupayı getiren isim olan Messi, şimdi kendisine yeni bir yol çizecek. Arjantinli yıldızın önünde Barcelona, Al-Ahli ve New York City olmak üzere üç alternatif var gibi gözüküyor.

Lionel Messi Instagram postu ile rekor kırdı

PSG futbol kulübü ile yollarını ayırmıştı! Lionel Messi Türkiye’ye geliyor!

Ancak sezonun yorgunluğunu üzerinden atmak ve biraz kafasını dinlemek isteyen Lionel Messi, bu işleri şimdilik menajerine bıraktı. Kafasındaki tek planın tatil yapmak olduğu öğrenilen Messi’nin ilk durağı ise Türkiye olacak. Bildiğiniz gibi ülkemizin bu konuda ün yapmış pek çok beldesi ve tatil yöreleri bulunuyor. Lionel Messi’nin bunlardan hangisini tercih edeceği henüz netlik kazanmış değil ancak yıldız futbolcu lüks teknesiyle Türkiye koylarına demir atabilir.

Messi

Şu anda 35 yaşında olan ve futbolculuğunun son dönemine giren Messi, bildiğiniz gibi futbol dışında da oldukça popüler bir isim. Instagram’da 467 milyonluk bir takipçi kitlesine sahip olan star, eğer ülkemizde boy gösterecek olursa bu durum Türkiye açısından iyi bir reklam olabilir.

Lionel Messi manset

Zira Türkiye’nin turizm konusunda kendi reklamını yeterli ölçüde yapamadığı bir gerçek. PSG futbol kulübü ile yollarını ayırmıştı! Lionel Messi Türkiye’ye geliyor!

YouTube, yanlış bilgilendirme politikasını değiştiriyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir