PS5 ürün gamını KAIRA ailesi ile genişletiyor

KAIRA

PlayStation5 kulaklık serisini tamamlayan Razer, konsol hayranları için Razer HyperSense akıllı haptik teknolojisiyle desteklenen ilk kablosuz PS5 kulaklığı ( KAIRA ) da dahil olmak üzere bir dizi kablosuz kulaklığı piyasaya sürüyor.

Siyah beyaz motifler ve özel mavi vurgular sayesinde yeni Kaira kulaklıklar, PlayStation5 konsolunun ve DualSense kablosuz gamepad’in çağdaş ve modern stiline uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca bugün piyasaya sürülen Razer Hızlı Şarj Standı, herhangi bir oyuncunun PS5 DualSense kablosuz gamepad’i ile mükemmel eşleşmeyi oluşturmak için bir dizi uyumlu renkte geliyor.

KAIRA

Kaira Pro ve Kaira

Haptics özellikli Razer Kaira Pro Dual Wireless Headset, gerçek konsol deneyimini ortaya çıkarıyor. Razer’ın PlayStation5 için üretilmiş ilk kablosuz kulaklığı, Razer HyperSense tarafından desteklenen akıllı bir haptik teknolojisi, sesli ipuçlarına dayalı zengin, gerçeğe yakın dokunma duyusu geri bildirimi sağlayarak oyuncuların duyularını tam dokunsal oyun deneyimine kaptırmalarına olanak tanır. Razer Kaira Pro, mutlak netlik için Razer TriForce Titanium 50mm Sürücülerle donatılmıştır ve uzun kullanım sürelerinde rahatlık sağlamak için yeterince hafiftir.

KAIRA

Çıkarılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mic ile oyun içi iletişimi geliştiren Razer Kaira Pro, daha fazla ses netliği elde etmek için istenmeyen arka plan gürültüsünü bastırırken sıkı bir ses tanıma modeline odaklanır. Kablosuz kulaklık ayrıca mobil kullanım için yerleşik bir mikrofon sunarak kullanıcılara Bluetooth aracılığıyla mobil cihazlarına ve ayrıca birlikte verilen 2,4 GHz USB-C Razer HyperSpeed Dongle (USB-A adaptörü dahildir) aracılığıyla PS5, PS4, PC yani kısacası; USB-C veya USB-A olan cihazlara bağlanma seçenekleri sunar.

KairaPro’nun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Dokunma duyusu geri bildirimi ve daha yüksek atmosfer için Razer HyperSense
  • Üst düzey ses performansı için Razer TriForce Titanium 50mm Sürücüler
  • Güçlü, gerçekçi ses için çıkartılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mic
  • 2,4 GHz ve Bluetooth arasında geçiş yapmak için Razer SmartSwitch
  • Mobil Uygulaması ile özelleştirilebilen Razer Chroma RGB desteği

KAIRA

Ve sırada; PlayStation5 kulaklık serisini tamamlayan Razer Kaira Dual Wireless Headset. Oyuncular ister konsolda ister mobilde, 2,4 GHz ve Bluetooth cihazları arasında sorunsuz geçiş sağlayan Razer SmartSwitch ile oyun oynarken rakipsizliğin rahatlığını çıkarabilirler.

Kaira’nın temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Üst düzey ses performansı için Razer TriForce 50mm Sürücüler
  • Gelişmiş vokal netliği için Razer HyperClear Cardioid Mic
  • 2,4 GHz ve Bluetooth arasında geçiş yapmak için Razer™ SmartSwitch

Tamamen yeni kablosuz Razer KairaPro ve RazerKaira, Eylül 2021’de piyasaya sürülen kablolu Razer Kaira X’e katılıyor.

Yeni TikTok akımı görgüsüzlüğün bu kadarına da pes artık dedirtti


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir