Ana sayfa Genel PS Plus Mayıs oyunları belli oldu!

PS Plus Mayıs oyunları belli oldu!

Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Sony, PlayStation’un ekmeğini yemeğe devam ediyor. Bu nesilde ezeli rakibi Microsoft’a bile fark atan Sony, şu aralar zirvede tek başına hüküm sürüyor. Elbette Japon konsol devinin zirveye tırmanışı o kadar kolay olmadı. Aynı şekilde zirvede kalmak için sarf edilen çaba da azımsanacak türden değil. Sony, PS4 ile kazandığı müşteri kitlesini kaybetmek istemediği için her ay ücretsiz olarak dağıttığı PS Plus oyunlarında son derece cömert davranıyor. Keza PS Plus Mayıs oyunları için açıklanan listeye baktığımızda da bu cömertliğin devam ettiğini  görüyoruz.

İşte ücretsiz dağıtılacak PS Plus Mayıs oyunları

PS Plus Mayıs oyunları için açıklanan listeye baktığımızda en çok dikkat çeken yapım Beyond Two Souls oluyor. Yayınlandığı dönemde oldukça fazla ses getiren bu yapımı eğer oynama fırsatınız olmadıysa, şimdi tam zamanı. Üstelik oyunda Türkçe metin desteğinin bulunduğunu da belirtelim.

PS3 tarafındaki oyunlarda ise Risen 3 Titan Lords ismi ön plana çıkıyor. Eğer RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız, Risen 3 ile hayli vakit geçirebilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Mayıs ayı PS Plus oyunları ile başbaşa bırakalım.

PlayStation 4

Beyond: Two Souls (SIE)
King Oddball (10tons)
Rayman Legends (Ubisoft)

PlayStation 3

Eat Them! (SIE)
King Oddball (10tons)
Risen 3: Titan Lords (Deep Silver)

PS Vita

Furmins (Beatshapers)
King Oddball (10tons)

Detroit Become Human Türkçe demo yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler