Project Cars 3 geliyor!

Project Cars 3

Slightly Mad Studios’tan sonunda beklenen açıklama geldi. Stüdyo adına konuşan CEO Ian Bell, Project Cars 3’ün geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı.

Söz konusu araba yarışı oyunu olduğunda oldukça kısıtlı bir seçenek yelpazesine sahibiz. Genel olarak bakıldığında Xbox One’da Forza serisi, PlayStation’da Gran Turismo serisi ve PC’de de Need for Speed serisi dikkat çekiyor. Elbette araba yarışı oyunu için tek seçenek bunlar değil.

Her ne kadar bu yapımlar kadar ön planda olmasalar da en az bunlar kadar sağlam seriler mevcut. Nitekim Project Cars da bunlardan biri. Slighty Mad Studios tarafından geliştirilen seri, özellikle 2. oyunuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Project Cars 3’ten ilk haber geldi!

Yapımcı ekipten gelen haberlere bakacak olursak, Project Cars yakında yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak.

Slighty Mad Studios’un başında bulunan Ian Bell geçtiğimiz günlerde bir forum üzerinden kısa açıklamalarda bulundu. Bell, yeni bir Project Cars oyunun yolda olduğunu ve bu konuda çok heyecanlı olduklarını belirtti.

Slighty Mad Studios CEO’su yeni oyun hakkında pek bir bilgi vermese de oyuncuları şaşırtacaklarını söyledi.

Project Cars 3

Açık konuşmak gerekirse bir araba yarışı oyununun bizleri ne derece şaşırtabileceği merak konusu. Belki Slighty Mad Studios e-spor odaklı bir yarış oyunuyla karşımıza çıkabilir. Malum son zamanlarda geliştiriciler oyunların e-spor odaklı olması için yoğun bir çaba sarf ediyorlar.

2018’in en iyi Switch oyunaları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir