Ana Sayfa Oyun Pokemon Sword ve Shield için Expansion Pass tanıtıldı

Pokemon Sword ve Shield için Expansion Pass tanıtıldı

Pokemon tarihinde bir ilk gerçekleşti. Pokemon Sword ve Shield oyunları için Expansion Pass yani DLC paketi duyuruldu. Peki, bu DLC neler getiriyor?

Nintendo GameBoy döneminde başlayan Pokemon macerası GBA, DS ve 3DS ile devam etmişti. Nintendo Switch için bir giriş oyunu olan Let’s Go Pikachu ve Eevee oyunlarından sonra ise Pokemon Sword ve Pokemon Shield yayınlanmıştı. Tüm Pokedex’i maalesef ki sunmayan Pokemon Sword ve Shield oyunları için bugün yeni DLC paketi tanıtıldı.

The Isle of Armor ve The Crown Tundra isimli iki adet genişletme paketi içeren bu DLC paketlerinin ilk Haziran ikincisi ise 2020’nin sonbaharında yayınlanacak. The Isle of Armor ve The Crown Tundra ek paketlerinde 200’den fazla Pokemon, yeni formlar ve keşfedilecek yeni bölgeler yer alacak.

PlayStation Store’dan 2019’da en çok indirilen oyunlar açıklandı!

Game Freak bir nevi DLC ile eski olması gereken tüm Pokedex’i sunuyor diyebiliriz. The Isle of Armor ve The Crown Tundra ek paketlerini satın almayan kullanıcılar için Nintendo ayrı bir güncelleme yayınlayacak.

Bu güncelleme sayesinde eğer The Isle of Armor ve The Crown Tundra DLC’lerini almadıysanız bile bu paketlere sahip olan diğer oyuncular ile Pokemon’larınızı takaslayabileceksiniz.

Şimdiden satışa sunulan Expansion Pass Nintendo eShop‘ta 29.99 dolar fiyat etiketine sahip. Bu paketi aldığınızda The Isle of Armor ve The Crown Tundra DLC’lerine sahip olacağınızı belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting