Ana sayfa Genel PlayStation Awards 2019 etkinlik tarihi açıklandı

PlayStation Awards 2019 etkinlik tarihi açıklandı

Sony, PlayStation Awards etkinliği hakkında açıklamalarda bulundu. İşte PlayStation Awards 2019 etkinlik tarihi ve konu hakkındaki diğer detaylar.

Sony her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği PlayStation Awards’ın bu yıl ki etkinliği hakkındaki detayları açıkladı. Japon konsol devi tarafından yapılan açıklamada PlayStation Awards 2019 etkinliğinin 3 Aralık’ta Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleşeceği belirtildi.

Bilindiği üzere Sony PlayStation Awards etkinliğinde, Asya bölgesinde en çok satan oyunları deklare ediyor. 1 milyondan fazla satan oyunlara Platinum Prize, 500K – 1M arası satan oyunlara Gold Prize ödülleri veriliyor. Ayrıca PS Store üzerinden en çok satan 3 oyuna da PlayStation Network Award ödülü veriliyor.

Ayrıca bu yıla özel olarak verilecek olan PlayStation 25th Anniversary Users Choice Award ödülü de Asyalı oyun severler tarafından belirlenecek. Bu ödüle şimdiye kadar herhangi bir PlayStation konsolu için çıkmış tüm oyunlar dahil edilecek. En çok oy alan 5 oyun ödüle layık görülecek.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Muhtemelen PlayStation Awards 2019 etkinliğinde yeni bir oyun duyurusu gelmeyecektir. Çünkü etkinlik duyuru değil, mevcut oyunları ödüllendirmeye yönelik bir organizasyon.

FIFA 20 en çok satanlar zirvesinde

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler