Ana sayfa Oyun PlayStation 5 oyunları şimdiden belli oldu

PlayStation 5 oyunları şimdiden belli oldu

PlayStation 5 oyunları şimdiden belli olmaya başladı. PlayStation 5 oyunları ile oyuncuları heyecanlandırmayı başaracak gibi görünüyor. Bakalım PlayStation 5 çıkışında ilk olarak hangi oyunlar ile karşımıza çıkacak?

Sony, 2020 yılının başında PlayStation 5 ile karşımıza çıkacak. 2020’nin Kasım ayında satışa sunulacağı söylenen PlayStation 5’in, ilk etapta hangi oyunlar ile geleceği çok merak ediliyordu. İçinde bulunduğumuz nesil ilk yıllarında maalesef ki oyuncuları memnun edememişti. Hem Xbox hem de PlayStation cephesi bir önceki nesilin oyunların grafiklerini yenileyerek karşımıza çıkmış ve bu hamle çok eleştiri almıştı. Sony, bu hatayı yeni nesilde tekrarlamayacak gibi görünüyor.

İşte karşınızda PlayStation 5 oyunları!

Bugün gelen bilgilere göre PlayStation 5; Gran Turismo 7 (PS VR), Free to Play yani ücretsiz PUBG, Ghost of Tsushima, Battlefield Bad Company 3, The Last of Us Part II ve Harry Potter oyunları ile çıkışını gerçekleştirecek.

Bir diğer iddia ise PlayStation 5’in GTA 6 ile geleceği yönünde. Söylentilere göre; GTA 6 süreli bir şekilde ilk olarak PlayStation 5’e çıkacak. Daha sonra diğer platformlara gelecek.

Uncharted serisini sonlandıran Sony’nin, bu türde yeni bir oyunu PS5 ile bizlerle buluşturacağını düşünüyoruz. Ayrıca Horizon Zero Dawn 2‘nin de PS5’in ilk yıllarında çıkacağını tahmin ediyoruz.

PSN ID değiştirme nasıl yapılır?

Bakalım PlayStation 4 döneminde Türkçe altyazılı oyunlara yer veren Sony, yeni nesilde de bu politikasını devam ettirecek mi?

PlayStation 5 oyunları

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler