Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10 parmak izi okuyucusu için güncellendi!

Galaxy S10 parmak izi okuyucusu için güncellendi!

Galaxy S10 parmak izi okuyucusu için güvenlik güncellemesi aldı. 3D baskı ile parmak izi okuyucusu kandırılabilen Galaxy S10, bu güncelleme ile daha güvenli bir deneyim sunuyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10, ekrana gömülü parmak izi okuyucusu ile büyük beğeni toplamıştı. Oldukça hızlı çalışan ekrana gömülü parmak izi okuyucusu, geçtiğimiz günlerde 3D baskı ile kandırılması ile büyük olay olmuştu. Samsung, Note 7 zamanından da hatırlayacağınız üzere başarılı bir şekilde yürüttüğü kriz politikasını bu olay için de uyguladı ve bu açığı hızlı bir şekilde kapattı.

Galaxy S10 parmak izi okuyucusu artık daha güvenli

Samsung’un Galaxy Store uygulaması üzerinden yayınlanan 7 MB büyüklüğündeki güncelleme ile Galaxy S10’un parmak izi okuyucusu artık daha güvenli hale geliyor. Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar, parmak izi okuyucusunun daha hızlı ve stabil bir şekilde çalıştığını söylüyor.

Samsung Galaxy Fold satışa sunuldu!

Eğer güvenliğinize önem veriyorsanız, Galaxy Store üzerinden yayınlanan bu güncellemeyi yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Son olarak aylık olarak yayınlanan Android güvenlik güncellemelerini yüklemeniz gerektiğini belirtelim.

Galaxy S10 parmak izi okuyucusu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler