Ana Sayfa Dedikodular PlayStation 4 (PS4) Rengarenk

PlayStation 4 (PS4) Rengarenk

Sony playstation 4 için tek oyun kolumuz Siyah DualShock 4 olmayacak.Sony’den yapılan açıklama Kırmızı ve mavi renk seçeneklerinin olacağı yönünde.

Kırmızı Ps 4
Kırmızı Ps 4

Henüz sergilenmese de Playstation 4 wireless kontrolleri “Magma Kırmızısı” ve “Okyanus Mavisi” renklerine sahip olacaklar.Oyun deneyimine renk katacak olan wireless kontroller,alışılagelen renklerin dışında olsa da göze hoş geldiği açık.

PS4 Avrupa çıkış tarihi olan 29 kasım’a hazır olan bu iki yeni renk seçeneği vergiler dahil 59 euro civarında satışa sunulacak.Kuzey amerikalı oyuncular ise Ps4’e 15 kasımda erişecekler öyle görülüyorki yeni oyun kolları için beklemeleri gerekecek.Sony yaptığı açıklamada Amerika,Kanada,ve Latin Amerika’da yıl sonunda bu yeni renk seçeneklerinin satışa sunulacağını söyledi.

Mavi PS4
Mavi PS4

Kırmızı ve mavi sadece başlangıç…

Kırmızı ve mavi dualshock 4 ler geleceğinde habercisi,öyle ki Sony bu iki rengi seçerken Playstation kullanıcılarını temsil eden en popüler renkler olduğunu,kırmızı,mavi ve siyah rengin şuanlık şirket tarafından onaylanan renkler olduğunu gelecekte seçeneklerin artabileceği vurguladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting