Pixel 7 ve Pixel 7 Pro tasarımı tüm hatlarıyla görüldü

Google Pixel 7

Sızdırılan son görseller, merakla beklenen Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun tasarımını tüm hatlarıyla gözler önüne serdi.

Bildiğiniz gibi Google, merakla beklenen yeni akıllı telefonlarını birkaç gün içinde görücüye çıkaracak. Google Pixel 7 serisi akıllı telefonlar ve Google’ın kendi markasıyla piyasaya süreceği ilk akıllı saati olan Pixel Watch, 6 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte resmen tanıtılacak.

Biz Google’ın 6 Ekim’deki bu etkinliği için beklerken, Pixel 7 ile ilgili sızıntılar da iyice sıklaştı. Geçtiğimiz günlerde telefonun teknik özellikleri hakkında merak edilen tüm detayların ortaya çıkmasının ardından bu kez de sızdırılan görsellerle birlikte hem Pixel 7’nin hem de 7 Pro’nun tasarımı net bir şekilde görüldü.

pixel 7 3

Görsellerden de görüleceği üzere telefonların ön yüzleri söz konusu olduğunda Pixel 6 ile 7 arasında neredeyse hiç fark bulunmuyor. Telefonun arka yüzünde de öyle büyük farklar yok ama birkaç ufak değişiklik göze çarpıyor. Bunların en belirgin olanı arka kameranın tasarımı.

pixel 7 2

Google’ın yeni nesil yonga seti Tensor G2’yi kullanacak olması dışında teknik özellik alanında çok fazla yenilik sunmayacak olan yeni Pixel modellerinin tasarım olarak da geçen yılın modellerine epey benziyor olması, tahmin edileceği üzere eleştirileri beraberinde getiriyor. Tüm bunların gölgesinde telefonun kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu. Neyse ki bu sorunun cevabını çok yakında alacağız. Çünkü 6 Ekim’de tanıtılacak telefonun kısa süre sonra da satışa sunulması bekleniyor.

PlayStation 5 oyunları PC’ye gelmeye devam ediyor