Google Pixel 4 ekran koruyucusu ile sızdı!

Google Pixel 4

Merakla beklenen Google Pixel 4 bugün ekran koruyucusu ile sızdı. Bakalım yıl sonu tanıtılacak olan Google Pixel 4 tasarımı nasıl görünecek?

Google, Pixel ailesine yıl sonu yeni üye ekleyecek. Pixel 3a serisi ile orta segmente giriş yapan Google, Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri ile yine gözünü üst segmente dikecek. Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM‘den gücünü alması beklenen Pixel 4 modellerinin tasarımı merakla bekleniyordu. Bugün ise Pixel 4’e ait olduğu söylenen ekran koruyucusu sızdırıldı.

Pixel 4 nasıl olacak?

Sızdırılan ekran koruyucusuna göre; Pixel 4 modelinde çift ön kamera kurulumu yer alacak. Bu kamera Galaxy S10 Plus modelinde olduğu gibi nokta çentik olarak telefonu sağ/üst bölümüne konumlandırılacak. Google’ın bu yıl arka kamera konusunda da bir atılım yapması ve çift arka kamera kurulumuna yer vermesi bekleniyor.

Huawei Android Q Beta programına geri alındı! Peki, Çin karşılığında ne verdi?

Kutusundan Android 10 Q yazılımı ile çıkacak olan Pixel 4 modelleri, malzeme kalitesi olarak yine Pixel 3’e benzeyecek. Premium tasarıma fazla önem vermeyen Google’ın bu anlayışı 2020 yılında değiştirmesini umut ediyoruz.

Google Pixel 4


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin