Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 ekran koruyucusu ile sızdı!

Google Pixel 4 ekran koruyucusu ile sızdı!

Merakla beklenen Google Pixel 4 bugün ekran koruyucusu ile sızdı. Bakalım yıl sonu tanıtılacak olan Google Pixel 4 tasarımı nasıl görünecek?

Google, Pixel ailesine yıl sonu yeni üye ekleyecek. Pixel 3a serisi ile orta segmente giriş yapan Google, Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri ile yine gözünü üst segmente dikecek. Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM‘den gücünü alması beklenen Pixel 4 modellerinin tasarımı merakla bekleniyordu. Bugün ise Pixel 4’e ait olduğu söylenen ekran koruyucusu sızdırıldı.

Pixel 4 nasıl olacak?

Sızdırılan ekran koruyucusuna göre; Pixel 4 modelinde çift ön kamera kurulumu yer alacak. Bu kamera Galaxy S10 Plus modelinde olduğu gibi nokta çentik olarak telefonu sağ/üst bölümüne konumlandırılacak. Google’ın bu yıl arka kamera konusunda da bir atılım yapması ve çift arka kamera kurulumuna yer vermesi bekleniyor.

Huawei Android Q Beta programına geri alındı! Peki, Çin karşılığında ne verdi?

Kutusundan Android 10 Q yazılımı ile çıkacak olan Pixel 4 modelleri, malzeme kalitesi olarak yine Pixel 3’e benzeyecek. Premium tasarıma fazla önem vermeyen Google’ın bu anlayışı 2020 yılında değiştirmesini umut ediyoruz.

Google Pixel 4

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler