Philips Robot Süpürge 7000 : Islak ve kuru temizlik

Philips Robot Süpürge 7000

Philips Robot Süpürge 7000 Serisi hem büyük kirleri toplayan yüksek emiş gücü hem de en köşe noktalara ulaşan LİDAR navigasyon teknolojisi sayesinde evinizde yorulmadan kusursuz temizliğin keyfini mümkün kılıyor.

Philips Robot Süpürge 7000, tüketicilerimiz günün yorgunluğunu atarken zahmetsiz bir temizlik yaparak ailelerine ve hobilerine zaman ayırmaları için fırsat yaratıyor. En ince tozlardan en büyük kirlere kadar her şeyi temizlemesiyle; aileler, evcil hayvanlar ve misafirler için daha konforlu ve temiz bir alan oluşturuyor.

Philips HomeRun Robot süpürge 7000 titreşimli mopu ile ıslak ve kuru temizlik yaparak silme ve süpürme işini tek seferde bitirerek tek seferde zeminde toz bırakmayan temizlik imkanı veriyor.

İleri teknoloji yön bulma yeteneği ile loş ışıklı ortamlarda bile çalışır. Böylece, küçük nesneleri algılama özelliğiyle oyuncak, ayakkabı gibi hiçbir nesneye takılmadan evin tüm köşelerine ulaşan limitsiz ve kesintisiz temizliği sağlıyor.

Philips Robot Süpürge 7000

Üç etkili özelliğiyle gelen  temizlik  

 3D ToF sensörleri ve ön tampondaki 8 adet ToF sensörü ile yanındaki ve önündeki küçük nesneleri sürekli olarak algılar, çarpmadan ilerleyerek kendisini sıkışılacak durumlardan ve yerlerden kaçınır. Sensörler loş ışıklı ortamlarda bile çalışır; böylece evde değilken ışıkları açık tutmanız gerekmez.

5000PA yüksek emiş gücü ile hem büyük hem ince tozları toplar. Islak ve kuru temizliği tek seferde yapabildiği için tek başına süpürme işlemine kıyasla daha üstün bir temizlik sağlar.

Maksimum zemin temizliğini hedefleyerek en verimli rotayı çizer. LİDAR teknolojisi sayesinde evinizde temizlenmemiş bir nokta kalmayacağının garantisini verir.

Philips Robot Süpürge 7000

 Derinlemesine zahmetsiz temizlik   

 Philips Robot Süpürge 7000, üstün teknolojisi ve derinlemesine temizliğin yanında, akıllı ve şık tasarımı ile evlerinizde yerini almaya hazır. Kolay kullanımı ile uygulamadan rahatça kontrol edebileceğiniz 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge, HomeRun uygulamasına bağlanarak daima elinizin altında kontrol edilecek şekilde bulunuyor.

Ayrıca, Philips Robot Süpürge 7000, evin dekoruna uyum sağlayacak şekilde Koyu Siyah ile İpek Beyaz olmak üzere iki tasarıma sahip. Robot ve Otomatik Boşaltma istasyonu, bakımı kolay, su geçirmez malzemeyle kaplanarak evinizin dekoruna uyum sağlayacak birinci sınıf kaplamaya sahip yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş. 5200 mAh Uzun ömürlü pil kapasitesi ve 180 dakikaya kadar ulaşan çalışma süresiyle gün içinde temizliği bitirerek evin her noktasını temizliyor.

Nvidia’da rüzgar tersine döndü


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir