Pebble’ın Yeni Saati Daha İnce Olacak

Pebble 575

Akıllı saat pazarının liderleri arasında yer alan Pebble’ın önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkaracağı yeni akıllı saati hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Son yıllarda hızla yükselen ve teknoloji dünyasının en önemli pazarları arasına girme yolunda kararlı adımlarla yürüyen akıllı saat pazarı aralarında Apple, LG Electronics, Microsoft ve Motorola gibi teknoloji devlerinin de yer aldığı birçok firmanın dikkatini çekmiş olsa da, bu alana rakiplerine göre daha erken yönelen Samsung ve Pebble‘ın akıllı saat pazarındaki üstünlüğü sürüyor.

Pebble_akıllı_saat

Teknoloji firmaları arasında son derece popüler olmasına rağmen hala geniş kullanıcı kitlelerine ulaşamayan akıllı saatler konusunda hayal kırıklığına uğrayan LG Electronics ve Motorola gibi firmalar bu yıla oldukça sessiz başlamış olsalar da, teknoloji devlerini kıskandıracak bir satış performansına sahip olan Pebble çok yakında bir akıllı saat piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Pebble‘ın resmi internet sayfasında görülen ve 24 Şubat’ı işaret eden yeni sayaç, firmanın yeni akıllı saatini bu tarihte gün yüzüne çıkaracağı şeklinde yorumlandı. Bu yeni akıllı saat hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, firmaya yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgiler yeni saatin daha büyük bir ekrana ve daha ince bir tasarıma sahip olacağını gösterdi.

Google Amerikan Hükümetini Karşısına Aldı