Ana SayfaDonanımParrot Asteroid Görücüye Çıktı

Parrot Asteroid Görücüye Çıktı

Parrot, Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde araç sahiplerine yönelik geliştirilen ‘Parrot Astreoid’  serisinden “Parrot Asteroid Smart” sergilendi.

Parrot’un araç sahiplerine yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ multimedya serisi,  Turkcell Teknoloji Zirvesi kapsamında tüketiciyle buluştu. Serinin kişiselleştirilebilen modeli “Parrot Asteroid Smart” 2 günde yaklaşık 10 bin katılımcı tarafından incelendi.

Parrot Asteroid Smart2

- Reklam -

Parrot’un araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği yeni “Parrot Asteroid Smart” teknoloji ve eğlencenin yeni adı oldu. “Parrot Asteroid Smart” üzerinden akıllı telefonlara bağlanarak kullanılan Turkcell Muzik, Yol Bilgisi, Turkcell TV ve Connected Car gibi Turkcell uygulamaları ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Uygulamalar, multimedya, navigasyon, müzik ve eller serbest telefon gibi sunduğu gelişmiş özelliklerle otomobillerde kesintisiz internet keyfi yaşatan “Parrot Asteroid Smart” internet erişimini en güvenli ve en kullanışlı şekliyle araç içinde tüketiciye sunuyor.

Türkiye’de PC Pazarının Lideri Lenovo

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting