Oyunseverlerin dikkatine Ubisoft’ta büyük indirim var

ubisoft

Oyun dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Ubisoft, kendi dijital mağazası üzerinden %80’e varan indirim yapıyor.

Oyunseverlerin dikkatine Ubisoft’ta büyük indirim var. Far Cry, Assassin’s Creed, Tom Clancsy’s Ghost Recon ve daha pek çok önemli ve her geçen gün efsaneleşme yolunda ilerleyen oyunun yapımcısı olan Ubisoft, gerek bilgisayar gerekse de konsol oyuncuları için ayrı bir yerdedir. Ubisoft’ta zaman zaman yaptığı önemli tutardaki indirimlerle, takipçilerine bir nevi teşekkür etmeyi alışkanlık haline getirdi. İşte yine öyle bir dönem yaşıyoruz.

“Ubisoft Kış İndirimleri” isimli bu yeni kampanya döneminde, firmanın kendi dijital mağazasına girerseniz hemen hemen her oyunun satış fiyatında indirime gidildiğini göreceksiniz. İndirim oranları oyunun çıkış tarihi ve popülaritesine göre değişiklik göstermekle birlikte, genel itibariyle %5’den başlayıp %80’e kadar çıkan indirimleri görmenizin mümkün olduğunu belirtelim.

Hepsi bu kadar da değil, eğer ürünlerinizi sepetinize eklediğinizde HELLO22 kupon kodunu kullanırsanız, tüm indirimlere ilave olarak %20 indirim hakkı daha kazanmış olacaksınız.

Ubisoft oyunları

Oyunseverlerin dikkatine Ubisoft’ta büyük indirim var

Ubisoft’un indirim listesine aldığı oyunlardan birkaç tanesini aşağıda listeledik. Şirketin bütün indirimleri oyunlarını görmek için Ubisoft dijital mağazayı ziyaret edebilirsiniz ancak unutmayın, bu indirimleri bulabileceğiniz son tarih 12 Ocak.

İşte Ubisoft indirimlerinden bazılarının eski ve yeni fiyatları;

Far Cry 6 269,00-TL’dem 174,85-TL’ye

Riders Republic 269,00-TL’den 174,85-TL’ye

Assassin’s Creed Valhala 449,00-TL’den 224,50-TL’ye

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 135,00-TL’den 44,55-TL’ye

Anno 1800 495,00-TL’den 247,50-TL’ye

Riders Republic 269,00-TL’den 174,85-TL’ye düşmüş durumda.

Apple monitör alacaklara güzel haber!