Oppo N3’ün Basın Fotoğrafları Sızdı

gsmarena 00112

Oppo’nun yeni gözdesi N3’ün basın fotoğrafları ortaya çıktı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo yeni cihazı Oppo N3’ün fotoğraflarını ilk olarak geçen hafta resmi Facebook hesabı üzerinden yayınladı. Bugün yaşanan bir sızıntıyla ise merakla beklenen cihazın basın fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflara ilk baktığınızda sizde ilk olarak cihazın tasarımının oldukça sıra dışı olduğunu düşüneceksiniz.

 

gsmarena_002

 

Oppo N3’ün sıra dışı bir tasarıma sahip olmasının nedeni ise tek kamerasının bulunması. Evet cihazda tek bir kamera var ancak bu kamera hem ön hemde arka kamera olarak kullanılabiliyor. Bu noktada telefonunuzu arkaya çevirmeden arka kameranızı öne doğru çevirerek kaliteli selfieler çekebiliyorsunuz.

Oppo N3 öne dönebilen kamerasının yanı sıra LED Flaşıyla beraber geliyor. Öte yandan Çinli akıllı telefon üreticisinin yeni phableti bu kadar inceyken dönebilen kamerasının oldukça kalın olması kullanıcıları biraz rahatsız edebilir.

Oppo’nun yeni gözdesi N3’ün basın fotoğrafları ortaya çıkmış olasa da halen daha cihazla ilgili bilmediğimiz, karanlıkta kalan noktalar bulunuyor. Ancak bu karanlıkta kalan noktalarıda  kısa bir süre içerisinde öğrenmeyi ümit ediyoruz.

Samsung’a Yılın En İyi Full HD TV Ödülü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir