OnePlus yeni modeller için kolları sıvadı

OnePlus yeni telefonu

Çinli teknoloji şirketi, 3 Ağustos’ta düzenleyeceği ve OnePlus 10T’yi tanıtacağı güne  farklı bir lansman daha sıkıştırdı.

OnePlus yeni modeller için kolları sıvadı. Teknoloji dünyasının önemli alternatif markalarından biri olan OnePlus, şu sıralar üzerinde çalıştığı veya tanıttığı akıllı telefon modelleriyle adından sıkça bahsettiriyor. Çinli teknoloji devinin OnePlus 10T üzerinde çalıştığı zaten bilinen bir durum. Bununla birlikte zaman zaman ortaya atılan OnePlus Ace Pro modeli ise varlığından emin olunamayan bir modeldi ta ki bugüne kadar.

OnePlus 10T

Çinli şirket tarafından sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre, 3 Ağustos’ta gerçekleşecek olan 10T tanıtım organizasyonundan 3 saat kadar önce, bir başka lansman daha tertip edilecek. Her ne kadar Çinli şirket bu ikinci organizasyonunun amacını doğrudan açıklamasa da, gelen bilgiler Oppo’nun bu lansmanda Ace Pro’yu sahneye çıkaracağı yönünde.

oneplus 10t 1

OnePlus yeni modeller için kolları sıvadı

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerde, OnePlus Ace Pro’nun Qualcomm’un en yeni amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 8+ Gen 1’den güç alacağı iddia ediliyor. Telefonun bir diğer önemli özelliği ise LPDDR5X RAM destekli bellek yuvası. Ayrıca OnePlus Ace Pro’da 150W hızlı şarj desteğinin bulunacağını da söyleyelim.

OnePlus 10T

Kutudan Android 12 işletim sistemiyle çıkması beklenen telefonun fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak birçok kaynak, Çinli akıllı telefon kullanıcılarının bu cihaza yoğun ilgi göstereceğini ve daha şimdiden ön taleplerin yüzbinlerle ifade edilen boyutlara ulaştığını iddia ediyor.

Microsoft yeni Surface cihazlarını sonbaharda tanıtacak