Microsoft yeni Surface cihazlarını sonbaharda tanıtacak

yeni Surface Laptop Go 2

Amerikalı teknoloji devi Microsoft, yeni Surface cihazlarını bu sonbaharda kullanıcıların beğenisine sunmayı planlıyor.

2022 sonbaharı, Amerikalı teknoloji devi Microsoft için oldukça yoğun geçecek. Çünkü Microsoft bu dönemde birden fazla önemli duyuru yapmaya hazırlanıyor. Bir yandan Windows 11’in 22H2 adlı yeni versiyonunun çıkışı için gün sayan Microsoft, bir yandan da yeni cihazlarını kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

The Verge’ün haberine göre Amerikalı teknoloji devi, bu sonbaharda birden fazla Surface cihazını piyasaya sürecek. Bu yeni cihazların ekim ayı ortasında düzenlenecek Ignite konferansının hemen öncesinde tanıtılması bekleniyor.

Microsoft Surface Pro X (2020)

Microsoft’un yeni cihazlarını ekim ayında tanıtacak olması zamanlama olarak da oldukça mantıklı bir hamle olacaktır. Çünkü şirket ekim ayında Surface cihazlarının 10. yıldönümünü kutlayacak. Microsoft Surface serisinin ilk ürünü olan Surface RT’yi 2012 yılının ekim ayında satışa sunmuştu. Surface RT büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratsa da zamanla Surface serisi Microsoft’un en başarılı ürün serilerinden birine dönüştü.

Sonbaharda çıkacak yeni Surface cihazlarının Windows 11’in merakla beklenen 22H2 versiyonu yüklü olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu Surface cihazlarının hangi modeller olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak daha önce gelen söylentilere bakılırsa bu modellerden biri Surface Book’un tasarımı yenilenmiş, yeni bir versiyonu olacak.

Ekim ayındaki etkinliğin yaklaşmasıyla birlikte, Microsoft’un sonbaharda çıkaracağı yeni Surface cihazlarıyla ilgili daha fazla detayın ve model detaylarının gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Apple-1 prototipi açık arttırmaya çıkarılıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir