OnePlus Nord 3, bu özellikler ile çok can yakar

oneplus nord3

OnePlus’ın yakın zamanda tanıtmayı düşündüğü yeni amiral gemisi Nord 3, muhtemel özellikleri ile oldukça konuşulacağa benziyor.

OnePlus Nord 3, bu özellikler ile çok can yakar. Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan ve günden güne gerek ülkemizde gerekse de dünya genelinde pazar payını arttırmaya başlayan OnePlus, yakın bir zamanda yeni akıllı telefon modeli OnePlus Nord 3’ü tanıtacak.

Şirket hala yeni akıllı telefon modeli için hangi tarihte bir organizasyon yapacağını düşünedursun, duyum hesapları çoktan OnePlus Nord 3’ün muhtemel özelliklerini sızdırdı bile. Birçok duyum hesabı tarafından teyit edilen ancak yine de OnePlus tarafından onaylanmadığı sürece “muhtemel” özellik statüsünde kalacak olan özelliklerin en dikkat çekici olanı ise 150W’lık olağan üstü hızlı şarj desteği.

oneplus nord3 1

OnePlus Nord 3, bu özellikler ile çok can yakar

Bunun yanında 6,7 inç büyüklüğünde ve 120Hz yenileme hızında AMOLED bir ekrana sahip olması beklenen telefonun arka yüzeyinde 50MP + 8MP + 2MP olmak üzere 3’lü, ön yüzeyinde ise 16MP olmak üzere tekli kamera örgüleri bulunuyor.

Gücünü Dimensity 8100 yonga setinden alması beklenen OnePlus Nord 3’de ayrıca 12GB LPDDR5 RAM ve 4.500mAh büyüklüğünde batarya bulunuyor. Şu an için sadece 256GB’lık tek bir dahili depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulacağı konuşulan bu telefonun, farklı versiyonlarının bulunup bulunmadığı ise şimdilik bilinmiyor.

Son olarak, her ne kadar OnePlus Nord 3’ün özelliklerinin tamamına yakını sızdırılmış olsa da, halen bu telefonun satış fiyatı hakkında bir bilgimizin olmadığını da ekleyelim.

Yonga üretimini bu kez de Japonya’daki deprem vurdu!