Ana SayfaGenelOnePlus Nord N200 5G yakın zamanda tanıtılabilir

OnePlus Nord N200 5G yakın zamanda tanıtılabilir

En yeni OnePlus high-end akıllı telefonların piyasaya sürülme tarihi hakkında spekülasyonlar yapılıyor ve 15 Haziran’da bir söylenti tarihi OnePlus Nord N200 5G ile ilişkilendirildi.

Hindistan’da OnePlus Nord CE 5G’nin son lansmanının arkasında , ABD telekomünikasyon düzenleyicisinde tespit edilen bir liste – FCC’nin web sitesi ABD ve Kanada’da iki OnePlus akıllı telefonunun yakında piyasaya çıkacağına işaret ediyor. Ayrıca liste, akıllı telefon şirketinin iki yeni model çıkarabileceğini gösteriyor.

OnePlus Nord N200 5G yakın zamanda tanıtılabilir

- Reklam -

OnePlus cihazı resmi olarak onaylamış olsa da lansman tarihi açısından resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı. Ancak, FCC web sitesinde tespit edilen iki cihazın DE2117 ve DE2118 model numaraları vardı. Bazı endüstri uzmanları, FCC listelemesinde açıklanan ayrıntılar bu yöne işaret ettiğinden, iki cihazın her ikisinin de Nord N200’ün varyantları olduğunu tahmin ediyor. Yaklaşan lansman tarihi, Bluetooth SIG sertifika web sitesinde cihazların benzer bir listesiyle daha da vurgulanıyor.

OnePlus Nord N200 5G yakın zamanda tanıtılabilir

Kaynaklar, iki OnePlus akıllı telefonun farklı ülkeler için Oneplus Nord N200 ‘ün varyantları olabileceğini söylüyor. Her iki model de 5G dahil benzer bağlantı desteğine sahip. OnePlus Nord 200 5G, Nord N10 5G gibi bazı OnePlus öncüllerinin özelliklerinin bir karışımını sunabilir. Snapdragon 480 yonga seti ve 18W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil ile gelebilir.

ABD ve Kanada’da olası bir 15 Haziran lansmanına yaklaştıkça, N200 5G’nin özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla ayrıntı görmeyi bekliyoruz, ancak kaynaklar fiyatı 250 $ aralığında gösteriyor. Bu nedenle, önümüzdeki günler muhtemelen Nord N200 5G’yi çevreleyen hype’ı haklı çıkaracak.

OnePlus Nord 2, Realme X9 Pro’nun yenilenmiş hali olacak

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting