OnePlus 6 fiyatı beklenenin altında

oneplus

Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan OnePlus 6, geçtiğimiz gün Amazon Almanya’da ortaya çıktı. Böylece OnePlus 6 fiyatı da şimdiden kesinleşmiş oldu. İşte OnePlus 6’nın fiyatı!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen OnePlus, şu aralar yeni amiral gemisi modeline yoğunlaşmış durumda. Çinli üretici, birkaç gün sonra düzenleyeceği lansmanda OnePlus 6 modelini tanıtacak. Peki OnePlus 6 fiyatı ne kadar olacak?

OnePlus 6 fiyatı rakiplerinin çok daha aşağısında!

Bu konu hakkında şimdiye kadar pek çok söylentiyle karşılaştık. Genel olarak raporlarda ve çeşitli sızıntılarda karşımıza çıkan OnePlus 6 fiyatı, 600 dolar civarındaydı. Fakat geçtiğimiz gün Amazon Almanya’da ortaya çıkan bir detay, telefonun beklenenden çok daha ucuz olacağını gözler önüne serdi.

Amazon Almanya, geçtiğimiz gün yanlışlıkla OnePlus 6’yı satış listesine koydu. Teslimat tarihi olarak da 22 Mayıs işaret edildi. OnePlus 6 fiyatı ise 64GB için 519 euro, 128GB için 569 euro olarak lanse edildi. Bu ilan kısa bir süre içerisinde siteden kaldırılmış olsa da bazı mecralar gerekli ekran görüntülerini çoktan almıştı. Nitekim bu sayede OnePlus 6 fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

oneplus 6 fiyatı

Muhtemelen telefonun ABD’deki satış fiyatı da 519 dolar ve 569 dolar olacaktır. Geçtiğimiz sene satışa sunulan OnePlus 5T’nin 499 dolardan raflardaki yerini aldığını hatırlatalım. Yani bir sene içerisinde yapılmış olan 20 dolarlık zam makul karşılanabilir. Keza OnePlus 6, 519 dolarlık fiyatı sonuna kadar hak eden bir cihaz. Sektördeki aynı teknik özellikteki telefonların 700 – 800 dolar bandından satıldığını da unutmamak gerekiyor.

LG Q7 özellikleri ortaya çıktı