Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus 10T renk seçenekleri netleşti

OnePlus 10T renk seçenekleri netleşti

Kısa bir süre içerisinde resmen tanıtılarak satışa sunulacak olan OnePlus 10T’den yeni haberler var.

OnePlus 10T renk seçenekleri netleşti. Akıllı telefon dünyasının son zamanlarda en çok konuşulan isimlerinden biri olan OnePlus, yeni amiral gemisi modelinin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Çinli teknoloji şirketi, 3 Ağustos’ta düzenleyeceği bir organizasyonla 10T modelini resmen tanıtacak. Ancak o güne kadar telefona olan ilgiyi diri tutmak isteyen firma, düzenli aralıklarla bu telefon hakkında yeni bilgiler vermeye devam ediyor.

OnePlus 10T

OnePlus 10T hakkında Çinli şirketin bugün yaptığı son paylaşım ise, telefonların renk seçeneklerini ve dokularını gösteriyor. OnePlus, yeni amiral gemisi modelinin “Aytaşı Siyahı” ve “Yeşim Yeşili” olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geleceğini duyurdu.

oneplus 10 4

OnePlus 10T renk seçenekleri netleşti

Aytaşı siyahı olarak isimlendirilen siyah renkli modelin arka yüzü, kumlanmış bir tasarıma sahip. Biraz pütürlü bir hissiyat veren bu tasarım, OnePlus’ın daha önce de başvurduğu bir dokuydu. Öteki taraftan bir tür mineral olan Yeşim taşından esinlenilen yeşil renkli versiyonda ise, tamamen pürüzsüz bir cam panel bulunacak.

oneplus

OnePlus 10T hakkında her ne kadar resmi açıklamalar bununla sınırlı kalsa da, bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yeni akıllı telefonun Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle geleceğini ve kutudan ise şirketin yeni işletim sistemi sürümü olan OxygenOS 13 ile çıkacağını hatırlatalım.

Galaxy Watch 5 serisi fiyatı ile sevindirecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting