OnePlus 10T çıkış tarihi netleşti

oneplus 10 1

Teknoloji dünyasının en çok merak edilen modellerinden biri olan OnePlus 10T’nin muhtemel tanıtım tarihi belli oldu.

OnePlus 10T çıkış tarihi netleşti. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve OnePlus 10T’ye ait olduğu öğrenilen AnTuTu puanı, Android dünyasının en yüksek puanını gösteriyordu. Bu öylesine yüksek bir puandı ki, Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi 12S Ultra’yı bile geride bırakıyordu. İşte böylesi güçlü bir akıllı telefon izlenimi veren OnePlus 10T’nin çıkış tarihi belli oldu.

OnePlus Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile gelecek olan OnePlus

İlk olarak Hindistan’da tanıtılacak olan ve ancak Hint pazarından sonra Avrupa’ya gelecek olan OnePlus 10T’nin Temmuz ayının sonu itibariyle tanıtılması planlanıyor. Bu tarihin OnePlus’a yakın kaynaklardan sızdırıldığını da ilave edelim.

OnePlus 10T çıkış tarihi netleşti

Peki OnePlus’ın yeni amiral gemisinde ne gibi özellikler olacak? Bugüne kadar internete düşen sızıntılara göre telefonun 6,7 inç Full HD+ E4 AMOLED ekranla geleceği garantilendi. Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak olan OnePlus 10T’de 12GB RAM ve buna ilave olarak da 256GB, 512GB ve 1TB dahili depolama alanı seçenekleri olacak.

OnePlus 10T

Ön yüzeyinde yer alan selfie kamerasının 32MP’lik çözünürlüğe sahip olacağı belirtilirken, telefonun arka yüzeyinde ise 50MP + 16MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusu bulunacak.

oneplus 10 4

Teknoloji dünyasının en güçlü hızlı şarj özelliklerinden biri olarak 150W teknolojisiyle gelecek olan OnePlus 10T’de ayrıca 4.800mAh’lık batarya bulunacak. Telefonun çıkış fiyatı hakkında ise şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki birkaç gün içerisinde bu bilginin de netleşmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Apple Watch “Extreme Sports” versiyonu bu yıl içinde geliyor