OnePlus 10R’nin tasarımında dikkat çeken değişiklik

OnePlus 9RT tüm hatlarıyla tanıtıldı

Teknoloji dünyasının fiyat performans odaklı markalarından biri olan OnePlus’ın yeni telefon modeli OnePlus 10R bu kez de tasarımındaki değişiklik ile karşımıza çıktı.

OnePlus 10R’nin tasarımında dikkat çeken değişiklik! Oppo’nun bir alt markası olan ve daha çok fiyat performans odaklı modellere yoğunlaşan OnePlus, bu alanda oldukça iyi işler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Özellikle farklı tasarımlı akıllı telefon modelleriyle dikkat çeken OnePlus, şimdilerde ise 10R modeliyle takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir süredir yeni modele ait birçok iddia ortaya atılıyordu ancak bu iddiaların en sağlam olanları bugün sızdırıldı. Bir duyum hesabı tarafından paylaşılan ve OnePlus 10R’ye ait olduğu belirtilen görüntüler, yeni modelde önemli bir tasarım değişikliğine gidildiğini gösteriyor.

Resim1

OnePlus 10R’nin tasarımında dikkat çeken değişiklik

OnePlus tarafından bugüne kadar çıkarılan akıllı telefonların selfie kameraları her zaman için sol üst köşede bulunurdu. Bir bakıma bu tasarım OnePlus’ın imzası niteliğindedir. Ancak OnePlus 10R modelinde bu kez selfie kamerası ekranın ortasına konumlandırılmış.

Bunun dışında arka kamera örgüsüne baktığımız zaman ise biri büyük diğer ikisi küçük üçlü bir kamera yapısının olduğunu görüyoruz. Ancak bu kameraların detaylı özellikleri hakkında şimdilik bir bilgimiz bulunmuyor.

OnePlus 10R’nin bilinen en önemli özelliği ise yonga seti. Tasarıma ilişkin sızdırılan görsellerle birlikte servis edilen bilgiye göre, Çinli teknoloji şirketi bu modelinde MediaTek Dimensity 900 yonga setini tercih edecek. Bu da OnePlus 10R modelinin bir hayli iddialı olacağını gösteriyor.

Bu fiyata sedan otomobil kalmadı! Egea Sedan fiyatları