OnePlus yeni telefonu ile geliyor: Tanıdık bir model

OnePlus yeni telefonu

OnePlus yeni telefonu ile birlikte kullanıcıların karşısına geçti. Oppo tarafından kullanılan bir akıllı telefon modeli ismi şirketin yeni gözdesi olacak.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri içerisinde yer alan OnePlus yeni telefonu ile gündeme oturdu. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülmesi beklenen 10R cihazının teknik özellikleri ile ilgili bazı detaylar geldi. Yüksek bir ihtimalle bu yılın ikinci çeyreğinde kullanıcılarla paylaşılacak.

Birçok kişi cihazın ismini tahmin etmeye çalıştı. Fakat önemli oranda başarısız oldular. Yüksek bir ihtimalle bu yeni akıllı telefon modelinin Ace ismiyle piyasaya sunulacağı söyleniyor. Çok konuşulacak bu yeni akıllı telefon modeli kullanıcıların beğenisine sunulacak. Özellikle Oppo modeli ile olan isim benzerliği dikkat çekiyor.

OnePlus yeni telefonu yakında kullanıcılarla buluşacak

Ace ismi birçok elektronik cihaz ürününde kullanılabiliyor. Bu akıllı telefonlar son olarak Oppo tarafından geliştirilen yeni cihazlarda tercih edilmişti. Şimdi ise OnePlus benzer bir karar aldı. Yeni akıllı telefon modelinin bir önceki modeller ile büyük oranda aynı özelliklere sahip olacağı ifade ediliyor.

OnePlus yeni telefonu

Günümüz amiral gemisi modelleri ile benzer özelliklere sahip olacak bu cihaz son derece yüksek bir performans sergileyecek. Dimensity 8100 yonga seti ile geleceği tahmin edilen yeni akıllı telefon modelinin dokulu arka kapak ile kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor. Bu akıllı telefon modelleri birçok akıllı telefon cihazında tercih ediliyor.

OnePlus yine benzersiz bir telefonla geliyor

OnePlus yeni telefonu 50 megapiksel kameraya sahip olacak. Ayrıca 6,7 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Full HD Amoled ekran birleşimi olacak. Ayrıca hızlı şarj özelliği ile birlikte kullanıcılara sunulacağı söyleniyor. Bataryası 4500 mAh olacak. 150 W şarj cihazların çok daha hızlı bir şekilde batarya dolumu yapmasını sağlayacak. Cihazla ilgili yeni detaylar geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.