Nokia XR20 fiyatı netlik kazandı

nokia

Uzun bir süredir akıllı telefon pazarında kendine ait sadık bir müşteri portföyü oluşturmaya çalışan Nokia, bu amacına yönelik yeni hamleler yapmaya devam ediyor.

Nokia XR20 fiyatı netlik kazandı. HMD Global, Nokia XR20 gibi dayanıklı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Winfuture tarafından yapılan bir rapora göre, bu yaklaşan telefon önceden Nokia Sentry 5G olarak adlandırılıyordu ve Nokia XR serisi telefon veya “Nokia XR30” adıyla piyasaya sürülebilir. Yayın, telefonun basın renderlarını ve ana özelliklerini sızdırdı.

nokia

Nokia Sentry 5G ilk olarak geçen yıl HMD Global’in bir yol haritasında göründü ve yanlışlıkla YouTube’da yayınlanan bir üreticinin sunumunda sızdırıldı. Sızıntı, telefonun özelliklerine ilişkin sadece birkaç ayrıntı ortaya çıkardı.

Nokia’nın yaklaşan dayanıklı telefonunun sızdırılan renderları, arka tarafta iki kamera sensörü ve bir flaş ile donatılmış olduğunu ve “Zeiss” markasının yerini alan “XR” harflerinin görülebildiğini gösteriyor. Değişiklik, Alman kamera markasıyla olan ortaklığın sona ermesinden kaynaklanıyor.

This is Nokia’s new logo

Nokia XR20 fiyatı netlik kazandı

Tasarım olarak, yaklaşan Nokia XR 5G telefonunun önünde, kalın çerçevelerle birlikte bir delikli ekran bulunuyor. Telefonun genel tasarımı, önceki Nokia modellerine benziyor. Telefonun dayanıklı özellikleri, şok ve su hasarına dayanıklı bir kasa içermesi nedeniyle, açık havada faaliyet gösteren ve sürekli hareket halinde olanlar için idealdir.

nokia c02 1

Sızdırılan yol haritasına göre, yaklaşan Nokia XR 5G, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve 33W şarj desteğiyle birlikte 4.600mAh bataryaya sahip olacak. Arka kamera kurulumu, 64 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel ultra geniş açılı kamerayı içerecek. Selfie’ler için ise 16 megapiksel bir ön kamera bulunacak. Fiyatı yaklaşık 499 dolar olması muhtemel. Nokia XR20 fiyatı netlik kazandı.

ChatGPT şimdi sohbet geçmişinizi kapatmanıza izin verecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir