Ana SayfaAkıllı TelefonNokia uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı

Nokia uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı

Şu sıralar kabuğuna çekilen Nokia, uzun süre sonra yeni bir model tanıttı. İşte Nokia’nın yeni G300 modeli ile ilgili tüm detaylar.

Nokia uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı. Akıllı telefon sektöründeki önemli isimlerden biri olan HMD Global, son dönemde biraz frene bastı. Özellikle pandemi sürecinden önce HMD Global, orta segmentteki model yelpazesini önemli oranda genişletmişti. Fakat pandemi sürecinin araya girmesiyle birlikte HMD global de frene bastı.

Nokia markasını bünyesinde bulunduran Çinli üretici, geçtiğimiz gün ABD pazarına özel olarak geliştirdiği uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı.

Nokia’nın 5G destekli yeni modeli Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 480 5G yonga setinden güç alıyor.

Nokia uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı

Nokia uygun fiyatlı G300 modelini tanıttı

Sistemini 4GB RAM ile destekleyen telefonun dahili depolama alanı ise 64GB. Damla çentik tasarımıyla gelen telefonun hayli kalın çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

720p çözünürlüğünde 6.5 inçlik bir ekranla gelen telefonda 8MP’lik selfie kamerası yer alıyor. Telefonun arka yüzünde 16 MP’lik ana kameraya 5MP’lik ultra geniş açı ve 2MP’lik derinlik kamerası eşlik ediyor.

Telefonun bataryasına baktığımızda 4470 mAh’lık bir pil olduğunu görüyoruz. Bu pil 18W hızlı şarj teknolojisi ile destekleniyor.

Kutudan çıktığında Android 11 ile çalışacak olan telefonun fiyatı ise 200 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatın bahse konu özelliklere sahip bir model için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Elbette burada tercih tamamen kullanıcılara kalmış durumda.

Seat Leon fiyatları güncellendi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU