Nissan Juke fiyatları sizi de şok edecek!

Nissan Juke

Nissan’ın popüler B-SUV modeli Juke güncel fiyat listesiyle yok artık dedirtiyor. Genel olarak bayanlar tarafından tercih edilen Juke’un bile fiyatı yarım milyonu geçmiş durumda.

Nissan Juke fiyatları sizi de şok edecek! Malum ülkemizde artık sıfır otomobil almak için 250 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Azıcık eli yüzü düzgün bir otomobil alayım dediğinizde ise ödemeniz gereken meblağ bir anda 500 bin TL’ye varıyor. Görünen o ki bu durum kısa vadede düzelmeyecek. En azından bizim görüşümüz bu yönde.

Kısa süre önce yenilenen kasasıyla yollara çıkan Juke, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu ay gerçekleşen ÖTV matrah düzenlemesi ile pek çok modelin fiyatında önemli düşüşler yaşanmıştı.

Fakat son dönemde döviz kurlarının artmasıyla birlikte gelen indirimler de eriyip gitti. Otomobillerin fiyatı döviz kuruna bağlı olduğu için, pek çok model tekrardan üst ÖTV dilimine geçti. Üst ÖTV dilimi yüklü fiyat artışlarını da beraberinde getirdi. Peki Nissan Juke’un güncel fiyatları ne alemde? İşte güncel Juke fiyatları.

Nissan Juke fiyatları sizi de şok edecek

Nissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor!

1.0 DIG-T 115PS Düz Vites Tekna
Fiyatı: 456.300

1.0 DIG-T 115PS DCT Tekna
Fiyatı: 538.800

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum
Fiyatı: 586.600

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum Perso
Fiyatı: 610.000

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum Premium
Fiyatı: 647.900

Apple bir sonraki iPad Pro’yu bu sonbaharda yayınlayabilir


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir