Ana SayfaOyunNintendo Switch için yeni dövüş joystick 'i duyuruldu

Nintendo Switch için yeni dövüş joystick ‘i duyuruldu

Nintendo Switch için yeni dövüş joystick ‘i duyuruldu. Ürünün fiyat, çıkış tarihi gibi bilgileri henüz açıklanmadı.

Şu sıralar Nintendo Switch haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Konsolun çıkışı ile İngiltere’de elde ettiği satış adedi haberimizi gün içinde sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Switch için üçüncü parti bir donanım duyuruldu.

Switch, ister kendi ekranıyla taşınabilir bir konsol, gibi ister televizyona bağlanarak normal bir oyun konsolu gibi kullanılabiliyor. TV’ye bağlandığında bir gamepad’e dönüşen cihaz ile zaten rahat bir oynanış söz konusu. Ancak ‘bu bana yetmez, ekstra kontroller istiyorum’ diyorsanız bir de dövüş stick seçeneğiniz olacak.

Nintendo Switch için yeni dövüş joystick

Video oyunları aksesuarları üreten Hori, Nintendo Switch için geliştirdiği arcade dövüş joystick’ini tanıttı. Firma, Japonya Twitter hesabı üzerinden paylaştığı görsel ile “Hori Real Arcade Pro.V Hayabusa” dövüş joystick’ini oyuncuların beğenisine sundu. Dövüş joystick’inin tasarımı firmanın diğer ürünleri ile benzerlik gösteriyor. Nintendo Switch için tasarlanan joystick, renkler konusunda cihazla ile benzerlik göstererek tasarımsal bütünlük sağlıyor.

Ülkemizde satışı düşük bir ihtimal

Joystick’in fiyatı, çıkış tarihi ve detaylı bilgileri henüz açıklanmadı. Ancak cihazın, firmanın diğer ürünleri ile yakın bir fiyat bandında olacağı tahmin ediliyor. Bu ürünün ülkemize geleceğini düşünmüyoruz. Cihazın çıkışını yapması ile birlikte okuyucularımız bu ürünü yurtdışından temin edebilir. Son olarak Nintendo Switch için çok fazla arcade dövüş oyunu seçeneğinin olmadığını da belirtelim.

Ülkemiz İçin Neden İyi Bir Yazılımcı Eğitimi Gerekli?

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting