Ana sayfa Oyun Super Smash Bros. Ultimate Street Fighter 2'yi solladı!

Super Smash Bros. Ultimate Street Fighter 2’yi solladı!

Nintendo Switch için geliştirilen Super Smash Bros. Ultimate, tüm zamanların en çok satan oyunu Street Fighter 2’yi sollamayı başardı.

Nintendo sevilen oyunu serisi Super Smash Bros.’un yeni oyununu 7 Aralık 2018 tarihinde Nintendo Switch sahiplerine sunmuştu. Super Smash Bros. Ultimate, barındırdığı karakter ve arenaların yanında DLC karakterleri ile de büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Bugün ise Super Smash Bros Ultimate’in 15.71 milyon adet satış rakamı gerçekleştirdiği açıklandı. 15.5 milyon adet ile tüm zamanların en çok satan dövüş oyunu olan Street Fighter 2’yi geride bırakan Super Smash Bros Ultimate, büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Nintendo Switch ne kadar sattı? İşte yanıtı

Açıklanan rakamlara göre; Super Smash Bros. serisi şimdiye kadar toplamda 53.03 milyon adet satmayı başarmış. Diğer dövüş oyunlarına bakacak olursak; Tekken, Dragon Ball, Street Fighter ve Mortal Kombat serileri ortalama 45 – 47 milyon arasında satış rakamına ulaşmış durumda.

Super Smash Bros. Ultimate

6 Kasım 2019 tarihinde güncelleme alacak olan Super Smash Bros Ultimate, yeni DLC karakteri Terry Bogard oyuna eklenecek. Bakalım ilerleyen dönemlerde Super Smash Bros’un kırdığı rekoru yeniden kırabilecek bir dövüş oyunu görecek miyiz?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler