Netflix’ten profil resimleri için büyük yenilik!

Netflix fiyatları

Popüler dizi ve film platformu Netflix, kullanıcılarına yeni profil simgeleri sunmaya başladı. Gözde dizilerinin karakterlerinden oluşan yeni profil simgeleri haberimizde.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler olan Netflix, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Profil seçeneği ile bir üyeliği birden fazla kişinin kullanmasına izin veren platform, profil resimleri ile profillerin ayırt edilmesini sağlıyordu. Oldukça az sayıda olan ve tasarım açısından demode olan profil simgeleri için bugün düğmeye basıldı.

İşte Netflix’in yeni profil simgeleri!

Netflix; La Casa De Papel, Lost in Space, Stranger Things, Big Mouth, Defenders, Orange is the new Black, The Beginning, House of Cards, Bright, Talihsiz Serüvenler Dizisi, Trol Avcıları, Unbreakable Kimmy Schmidt, Queer Eye, Dear White People, Okja, Alexa and Ketie, Skylanders Academy, Fuller House, Süper Öcüler, One day at a Time, True ve Gökkuşağı Krallığı ve Porject MC2 içeriklerinin sevilen karakterlerini profil simgesi olarak atama imkanı sunuyor.

Google YouTube’u diğer tarayıcılarda yavaşlatıyor mu?

Yeni profil simgelerini kullanabilmek için; Ayarlar>Profil Yönetimi bölümünden hesapların simgelerini kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca standart profil simgelerinde de düzenlemeler yapılıyor. Daha modern bir yapıda olan yeni profil simgelerinin nasıl göründüğüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Netflix


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin