Ana sayfa Genel Netflix oynatma hızı testlerini savundu

Netflix oynatma hızı testlerini savundu

Netflix oynatma hızını değişitirecek yeni özellikleri video oynatıcısına eklemek için kısa süre önce test yapmaya başlamıştı ancak bu test ağır eleştiriler aldı.

Özellikle film yapımcıları ve sinema endüstrisinin temsilcileri, filmleri daha hızlı oynatmanın yapımın sanatsal bütünlüğünü bozduğunu iddia ediyordu.

Netflix oynatma hızı konusunu uzatmadan kaldırabilir

Netflix şimdi bu eleştirilere cevap verdi. Yayıncıya göre, bu özellik DVD player’larda 20 yıldır bulunan bir özellik. Ayrıca YouTube gibi platformlarda da uzun süredir kullanılıyor. Netflix bu özelliğin, kullanıcıların aradığı bir sahneyi bulmasını kolaylaştırması için kullanmak istiyordu.

Fakat yapımcılardan ve sinema sanatına gönül vermişlerin sesi fazla yükseldiği için şimdi bu özelliği hayata geçirmekten vazgeçebilir. Zira sektörden tepki aldığında artan rekabet ortamında yetenekli sinema yapımcılarını ve oyuncuları rakip yayın kuruluşlarına kaptırabilir.

Facebook çalışanları politik reklam isyanı çıkardı

Eleştiriler ne kadar gereksiz çıkışlarmış gibi görünse de, müşteri ve saygınlık kaybetmek istemeyen Netflix, bu çıkışlara boyun eğecekmiş gibi görünüyor

netflix oynatma

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler