Ana SayfaGenelNetflix İyilik ve Kötülük Okulu için ilk fragmanı yayınladı

Netflix İyilik ve Kötülük Okulu için ilk fragmanı yayınladı

Netflix’e özel yeni içerik İyilik ve Kötülük Okulu filminden ilk fragman geldi. Eleştirmenlere göre bu film yeni bir maceranın başlangıcı olabilir.

Netflix İyilik ve Kötülük Okulu için ilk fragmanı yayınladı. Amerikalı çevrimiçi video akış platformu Netflix, kullanıcıları için platforma özel içerik üretmeye devam ediyor. Bu içerikler bazen mini dizi, bazen uzun soluklu diziler bazen de film olarak karşımıza çıkabiliyor. Duyurusu yapılan en son yapım ise, bir süredir adı kulaktan kulağa dolaşan ve fantastik film türünde yapımlardan hoşlananların büyük bir merak içerisinde bekledikleri İyilik ve Kötülük Okulu oldu.

Netflix ek ücret almaya başlayacak!

Aslında bu filmin adını çok öteden beri biliyoruz ancak filmin ilk resmi fragmanının bugün servis edilmiş olması, İyilik ve Kötülük okulunu kanlı canlı ilk defa bugün görmemizi sağlıyor. Peki bu film başarılı olabilecek mi?

Netflix İyilik ve Kötülük Okulu için ilk fragmanı yayınladı

Fantastik türde bir film olan İyilik ve Kötülük Okulu’nun başrolünde ünlü oyuncu Sophia Anne Caruso’yu görüyoruz. Bu isme eşlik edecek isimler ise Sofia Wylie, Kerry Washington ve Charlize Theron olarak karşımıza çıkıyor.

netflix dusus

Toplam 2 saat 27 dakikalık bir izleme süresine sahip olan filmin Empire dergisi tarafından 2022 yılında çıkacak en iyi filmler listesinde ilk 5’te bulunduğunu belirtelim. Yine Time Dergisi’nde de kendine yer bulan film, arkasına aldığı bu rüzgarla Netflix’in en popüler yapımlarından biri olabilir.

Netflix son çeyrekte yaklaşık 1 milyon abone kaybetti

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre 19 Ekim’de kullanıcıların beğenisine sunulacak olan bu film için ilerleyen günlerde yeni fragmanların gelmesi bekleniyor.

iPhone kullanıcıları için güzel haber! iOS 16 sonunda servis edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting