Ana Sayfa Genel 2020 Bit Artık için resmi fragman yayınlandı

2020 Bit Artık için resmi fragman yayınlandı

Netflix yeni yapımı 2020 Bit Artık için ilk resmi fragmanı yayınladı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

2020 pek çoğumuz açısından hayli sıkıntılı bir yıl oldu. Yılın başlarında patlak veren orta doğu çatışmaları, sonrasında tüm dünyanın başına musallat olan koronavirüs salgını ve son olarak Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki savaş.

Elbette hepsi bu kadarla sınırlı değil. 2020 pek çok tanıdık ismi de aramızdan kopardı. Bunlar içerisinde en çok ses getireni ise şüphesiz Kobe Brayt oldu. Geçirdiği bir helikopter sonrasında hayata gözlerini yuman ünlü basketbolcu, tüm dünyayı hüzne boğdu.

Bu açıdan bakıldığında 2020 gerçekten de iyi gelişmelere hasret kaldığımız bir sene oldu diyebiliriz. Netflix ise 2020’yi ti’ye alan bir filmi yayınlamaya hazırlanıyor.

2020 Bit Artık için ilk fragman

27 Aralık’ta yayınlanacak olan filmin kadrosunda pek çok ünlü isim yer alıyor. Dilerseniz film için yayınlanan ilk tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açıkçası fragmandan pek birşey anlaşılmıyor. Lakin yapımcı ekibin Black Mirror’un da yaratıcısı olması filmden beklentimizi hayli arttırmış durumda.

Kara komedi tarzında bir yapıya sahip olması beklenen film ülkemizde de 27 Aralık’ta Netflix üzerinden yayınlanmış olacak.

Sinemaların yıl boyu kapalı olduğunu hesaba katarsak bu tarz filmlerin bile bizler için eğlence kaynağı haline dönüştüğünü söyleyebiliriz.

Umarız 2021, 2020’yi aratacak kadar kötü olmaz. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Tabi henüz 2020’nin bitmediğini de hesaba katmak gerekiyor.

Sokağa çıkma kuralları yeniden düzenleniyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting