Ana sayfa Genel Netflix Another Life dizisini duyurdu

Netflix Another Life dizisini duyurdu

Netflix Another Life dizisiyle, Battlestar Galactica ve Katee Sackhoff hayranlarını tekrar ekran başına çekmeyi planlıyor.

Netflix Another Life için ciddi yatırım yaptı

Battlestar Galactica’da Starbuck karakterini canlandırark dikkatleri üzerine çeken Katee Sackhoff’un başrolünde olduğu bilimkurgu dizisi Another Life merakla bekleniyordu.

Niko Breckenridge isimli bir karakteri canlandıracak olan Kate, dünyaya inen gizemli bir yabancı geminin sırrını çözmek için çalışırken uzaylılarla ilgili şaşırtıcı bilgilere ulaşacak. Senaryo uyarınca Niko karakteri uzaylıların kökenini araştırmak için galaksinin diğer ucuna giderken eşi de dünyaya inen uzay gemisinin gizemiyle savaşmak zorunda kalacak.

Another Life, 25 Temmuz tarihinde Netflix’te yayına girecek.

Dizinin yeni yayınlanan trailer’ını aşağıda izleyebilirsiniz.

Trump Facebook ve Twitter’ı Beyaz Saray’a çağırmadı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler