Ana sayfa Genel Super Mario Maker 2 için 2 milyon level yaratıldı

Super Mario Maker 2 için 2 milyon level yaratıldı

Yaklaşık iki hafta önce piyasaya çıkan Super Mario Maker 2 oyunu için oyuncular 2 milyon yeni level yarattılar.

Super Mario Maker 2 ile herkes oyun tasarımcısı oldu

Nintendo’nun yayınladığı oyun oyuncuların kendi level tasarımlarını yapmasını ve bunu online olarak sunuculara yükleyip başka oyuncuların da level’i oynamasına izin veriyor.

Kanada’dan bir oyuncunun ise 32 level’dan oluşan, detaylı, komplike, full bir Super Mario oyunu tasarlaması dikkat çekti.

Oyuncular, 2 milyon içerik içinde, küçük çocuklar tarafından yaratılmış “çöp” niteliği taşıyan level tasarımlarıyla da sıklıkla karşılaşıyorlar ancak puanlama sistemi sayesinde başarılı olan tasarımlar giderek daha yukarı çıkıyor. Başarılı tasarımları bulmak isteyen oyuncuların oyunun online Course World bölümünde Poplar sekmesine gitmesi gerekiyor.

Trump Facebook ve Twitter’ı Beyaz Saray’a çağırmadı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler