Netflix Altın Küre adaylığında lider platform oldu! 42 adaylık!

Netflix, 42 Altın Küre adaylığı ile ödül sezonuna başlıyor!

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Netflix, geçen yıl olduğu gibi 78. Altın Küre Ödülleri için aday gösterme konusunda liderliği ele geçirdi. Popüler yayın hizmeti, Mank, The Trial of the Chicago 7 ve The Crown gibi popüler içerikleriyle 22 film ve 20 televizyon adaylığı topladı.

Koronavirüs nedeniyle birçok kişinin yüz yüze eğlence seçenekleri sınırlı kaldı. Böyle bir zamanda dijital platformlar başarılarına başarı kattı. Netflix’in başarısının büyük bir kısmı şüphesiz koronavirüs salgınına bağlı. Bir çok insan hem sosyalleşemedikleri hem de kafa dağıtmak istedikleri için yayın akışlarında uzun süre geçirdi. Netflix ve genel olarak yayın hizmetleri, televizyon kanallarını da geride bıraktı. Bu yıl Hulu da 6 adaylık ile üçüncü oldu. Amazon Stüdyoları 7 film adaylığı elde ederken, eskisi kadar popüler olmayan HBO, 7 televizyon adaylığı elde etti.

Netflix, 42 Altın Küre adaylığı ile ödül sezonuna başlıyor!

Apple TV +, Ted Lasso ve Wolfwalkers için iki aday ve Lasso yıldızı Jason Sudeikis’in en iyi aktör adaylığı ile yayın akışı sıralamasında geride kalıyor. Geçen yıl Apple yalnızca The Morning Show’da aday gösterildi. Bu yıl şaşırtıcı olan şey, daha küçük yayın hizmetlerinin bile tanınır hale gelmesi oldu. Geçen yılki büyük kutlamaların çoğu gibi, 78. Altın Küre de çoğunlukla büyük bir olay olacak. Gösteri 28 Şubat’ta saat 20:00’dan itibaren NBC’de yayınlanacak. Adaylıklar ödülle de buluşacak mı bekleyip göreceğiz.

MediaTek Yeni 5G Modemini Duyurdu! İşte karşınızda Helio M80


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir