Murat Övüç’ün oğlu için 7 yıl istendi! İşte sebebi!

Murat Övüç’ün oğlu için 7 yıl istendi! İşte sebebi!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu Burak Can Övüç için yedi yıla kadar hapis istendi. İşte sebebi!

Murat Övüç’ün oğlu için 7 yıl istendi! İşte sebebi! Instagram hesabı üzerinden çektiği kısa süreli videolar ile üne kavuşan sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu için şok bir haber ortaya çıktı. Buna göre ünlü fenomenin oğlu Burak Can Övüç’ün 7 yıla kadar hapis cezası istendi. 4 sanıklı davada ilginç beyanlar var. Peki ama Burak Can Övüç için 7 yıla kadar hapis istenmesinin sebebi ne? Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Murat Övüç’ün oğlu için 7 yıl istendi! İşte sebebi!

Murat Övüç’ün oğluyla ilgili davada duruşmaya iki polis memuru da katıldı. Polislerden M.G, “Biz gittiğimizde sanıklar ile ekip arkadaşlarımız arasında boğuşma vardı. Müdahale ettik, sanıklardan Ahmet Bağrıyanık küfüler etti. Hep birlikte bize direndiler. Ayrıca sizi sürdürürüz, gününüzü göreceksiniz gibi tehditlerde bulundular.” ifadelerini kullandı.

Murat Övüç’ün oğlu için 7 yıl istendi! İşte sebebi!

Duruşmaya katılan bir başka polis memuru ise sanıklara kelepçe takmaya çalıştıklarını ancak 4 sanığın birden saldırısına uğradıklarını ve bu sebepten dolayı da kelepçe takamadıklarını söyledi. Murat Övüç’ün oğlu olan Burak Can Övüç ise “Polis memurlarının beyanlarını kabul etmiyorum. Direnmiş isem beni neden karakola almamışlar? Karakola kendi aracımla gittim, kamera görüntüleri incelenebilir. Suçlamaları kabul etmiyorum.” diyerek suçlamaları reddetti. Dava devam ederken ilerleyen süreçte nelerin yaşanacağını bekleyip göreceğiz.

Huawei Watch D Aralık 2021’de piyasaya sürülecek