Katlanabilir ekranlı Moto Razr 2023 ortaya çıktı

123 26

Razr, Motorola‘nın en popüler telefon modellerinden biri oldu. İlk olarak 2004’te piyasaya sürülen Razr, kısa süre içinde büyük ilgi görmüştü. 2020’de klasik tasarımını koruyarak katlanabilir ekranlı akıllı telefon olarak geri dönmüştü. Şimdi sırada yeni model var. Daha önce dedikodularda anılan Moto Razr 2023, yeni bir sızıntıyla tekrar ortaya çıktı. Bu sızıntıda ne gibi değişikliklerin olduğu belli oluyor.

Sızıntıya göre Moto Razr 2023’ün dış kısmında değişiklikler var. Aslında tamamen yeni bir görünüm desek daha doğru olacak. Fotoğraf telefonun altının, menteşe kısmının ve düğmelerinin kırmızı renkli olduğunu ortaya koyuyor. Belki bu yenilik sadece dışta değil, içerde de olabilir. Mesela ekran çerçeveleri kırmızı renkli olabilir.

motorola

Yeni Hyundai KONA

91mobiles tarafından paylaşılan bu fotoğraf, daha önceki sızıntılar ve raporlarda geçen detaylarla uyumlu. Yatay olarak konumlandırılmış kamera ve LED flaşın tasarımı aynen korunmuş, önceki modellerle aynı.

Moto Razr 2023’ün hangi işlemci, RAM, kamera özellikleriyle geleceği belli değil. Şöyle bir durum var, geçen sene çıkan Razr modelinde, Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi vardı. 2023 modelde ise Snapdragon 8 Gen 2’nin olması şaşırtıcı olmaz.

Diğer yandan sektör kaynaklarının iddialarına göre Lenovo çatısı altında bulunan Motorola, katlanabilir ekranlı farklı bir telefon modeli daha üzerinde çalışıyormuş. Kaynaklar, bu telefonun Razr’dan daha üst düzey özelliklere sahip olacağını, piyasadaki amiral gemisi telefonlarla rekabet edeceğini ileri sürdü. Tabii ki bu dedikoduyu da doğrulamanın herhangi bir yolu yok.

Motorola Moto G73 5G Türkiye pazarına mı geliyor?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir