Ana Sayfa Akıllı Telefon Motorola Razr dayanıklılık testi sonrası açıklama yapıldı!

Motorola Razr dayanıklılık testi sonrası açıklama yapıldı!

Geçtiğimiz günlerde yapılan Motorola Razr dayanıklılık testi en çok fayda sağlayan etkinliklerden bir tanesi oldu. Bir zamanlar çokça tercih edilen marka, günümüze Razr 2019 ile dönüş yaptı.

Katlanabilen akıllı telefonlar son birkaç ayın en çok tartışılan konuları içerisinde yer alıyor. Katlanabilir telefonlar ortaya çıktığından beri en konuşulan telefonlardan biri de Motorola’nın nostaljik girişimi oldu. Şirketin 2004 yılında çıkardığı Razr’ın modern hali olarak geliştirilen katlanabilen Razr, nostaljik ve şık görüntüsüyle dikkatleri topluyor.

Motorola Razr dayanıklılık testi büyük tepki topladı

Önce ön siparişe açılan ve pazara girdiğinde oluşan heyecandan sonra CNET tarafından yapılan dayanıklılık testi, telefon hakkında tartışmaların çıkmasına sebep oldu. Şirketin bu yeni akıllı telefonu, sadece 28 bin katlamadan sonra kullanılamaz durumda kaldı. Yapılan test sonuçlarına gelen yorumlar o kadar olumsuzdu ki şirket konu hakkında açıklama yaptı.

Şirket ilk olarak CNET’in test sırasında kullandığı makinenin Razr’a dayanıklılık testi yapmaya için ideal olmadığını söyledi. Yapılan bu savunma aslında yanlış değil. FoldBot adı verilen bu cihaz, telefonun günlük hayatta kullanılırken maruz kalacağı hareketleri göstermiyordu.

CNET’in gerçekleştirdiği Razr testini yanlış ve fazla agresif bulan kuruluş, kendi Razr testini daha uygun yöntemlerle yaptı. Kuruluşun gerçekleştirdiği açma kapama dayanıklılık testine ait videoda gördüğünüz üzere kullanılan makine telefonu tamamen açıp kapatabiliyor. Açma kapama hareketi bir insanın yapacağı şekilde, yumuşak gerçekleşiyor.

Galaxy Z Flip Samsung’un sitesi sayesinde doğrulandı!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting