Ana SayfaOyunMortal Kombat 11 Kombat Pack açıklandı! Liste muhteşem!

Mortal Kombat 11 Kombat Pack açıklandı! Liste muhteşem!

Merakla beklenen Mortal Kombat 11 Kombat Pack bugün açıklandı! Listede yok yok diyebiliriz. Mortal Kombat tutkunları bu karakterlere bayılacak!

Nisan ayında; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren Mortal Kombat 11, karakter listesi ile eleştirilmişti. Ed Boon, bu listenin Kombat Pack ile genişleyeceğini duyurmuş ve MK 11 oyuncularının yüreğine su serpilmişti. Bugün ise merakla beklenen Kombat Pack bomba gibi duyuruldu.

Hali hazırda Kombat Pack 1 ile oyuna Shang Tsung ve Nightwolf eklenmişti. 8 Ekim tarihinde ise Arnold Schwarzenegger abimiz yani Terminator T-800, 26 Kasım tarihinde Sindel, 28 Ocak 2019 tarihinde Joker ve 17 Mart tarihinde ise Spawn oyuna eklenecek.

Adeta beyaz perdeyi oyuna taşıyan Mortal Kombat 11, bu DLC’si ile büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Mortal Kombat 11 Premium Edition paketine dahil olan bu DLC’yi ayrı olarak da satın alabilirsiniz.

İndirime giren Xbox One oyunları – 20 Ağustos haftası

PC için Kombat Pack 67 TL, PlayStation 4 için Kombat Pack 159 TL ve Xbox One için Kombat Pack 190 TL olarak belirlenmiş durumda. Bizim bir şey dememize gerek yok. Konsol ile PC oyun fiyatları arasındaki uçurum bu paket ile bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Mortal Kombat 11 Kombat Pack

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting