Mortal Kombat 11 için güncelleme yayınlandı!

Mortal Kombat 11

Nintendo Switch için Mortal Kombat 11 bugün güncelleme aldı. MK 11 aldığı bu güncelleme ile grafik konusunda daha iyi bir deneyim sunuyor.

23 Nisan tarihinde; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren MK 11, grafiksel konuda Switch platformunda çok zayıf kalması ile eleştirilmişti.

Nintendo Switch’te PS Vita’daki Mortal Kombat 9 grafikleri ayarında bir performans sergileyen MK 11‘in tepki almasının ardından geliştirici ekip kolları sıvadığını duyurmuştu.

Rage 2 çıkış fragmanı yayınlandı

Bugün ise merakla beklenen MK 11 1.04 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme ile oyundaki hataların giderilmesinin yanında grafiksel açıdan da beklenen iyileştirimeler yapılıyor.

Mortal Kombat 11 grafikleri artık daha iyi!

Sadece Nintendo Switch için yayınlanan MK 11 1.04 güncellemesi ile grafiklerde gözle görünür geliştirmeler var. Güncelleme ile ayrıca Tower’larda yaşanan aşırı zorluk sorunları da çözülüyor. Geliştirici ekip oyunun gereksiz zorluğundan dolayı bu güncelleme ile herkese 500,000 Koins, 1,000 Souls, 1,000 Time Crystals ve 500 Hearts hediye ediyor.