Mortal Kombat 11 Rambo ile daha kanlı olacak!

Mortal Kombat 11 Rambo

Mortal Kombat 11 Rambo karakterine kavuşacak. Yeni karakterlerin ekleneceği büyük çaplı güncellemenin tüm detayları burada.

Dövüş oyunu tutkunlarına ilaç gibi gelecek haber bugün geldi Mortal Kombat 11 Rambo karakteri ile ortalığı kana bulamaya geliyor.Warner Bros. ve NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11 için Kombat Pack 2’yi resmen duyurdu. Ayrıca oyunun Ultimate sürümünün de detayları paylaşıldı.

Kombat Pack 2 ile Rambo’nun yanı sıra Mileena ve Rain karakterleri de oyuna eklenecek. Kombat Pack 2 tek başına 14.99 dolardan satışa sunulacak. Gelelim oyunun tüm DLC ve hikaye genişletmesini barındıran Ultimate sürümüne. Mortal Kombat 11 Ultimate PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek.

PlayStation 5 parçalarına ayrıldı! Boyutu ortaya çıktı!

Bu nesil yani PS4 ve XB1’da Ultimate sürümü satın alanlar yeni nesile oyunlarını ücret ödemeden aktarabilecek. Ana oyun, Aftermath genişlemesi, Kombat Pack 1 ve 2’yi içerecek olan Ultimate sürüm 17 Kasım’da 59.99 dolardan satışa sunulacak.

Bu nesilde Mortal Kombat 11 sahipleri oyunlarını yine yeni nesile aktarabilecek ve ücret ödemeyecek.

MK 11 yeni nesil konsollarda görsel iyileştirmeler, 4K dinamik çözünürlük, büyük oranda azaltılmış yükleme süreleri, cross-play ve cross-generation multiplayer desteği sunacak.


Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2 ön siparişleri 15 Ekim’de başlıyor ve ön sipariş bonusu Time Warriors Skin Pack. Paketin içerisinde üç yeni karakter görünümü bulunacak: Dark Web” Noob Saibot, “HCF” (Halt ve Catch Fire) Liu Kang ve “Blood Moon” Skarlet.

Definitive Mortal Kombat 11 Experience

Oyuncuları, destansı Mortal Kombat destanını devam ettiren ve 37 oynanabilir karakterin tam kadrosuyla birlikte, zamanın sınırlarını zorlayan bir maceraya götüren, eleştirmenlerce beğenilen iki hikaye.

Kombat Pack 2

Kitana’nın hibrit Eden ve Tarkatan klonu olan yeni eklenen dövüşçüler Mileena; Asil Edeniyen yarı tanrı Rain; ve aktör Sylvester Stallone’un sesine ve benzerliğine sahip ikonik Özel Kuvvetler askeri Rambo.

Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion

Franchise-first story genişletmesi, üç oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva, RoboCop) ve 10 ek karakter görünümü.

Kombat Pack 1

Altı oynanabilir karakter (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, The Joker, Terminator T-800, Spawn) ve 25 ek karakter görünümü.

Mortal Kombat 11

Story, Custom Character Variation System, Stage Fatalities, Friendships, Online, Towers of Time, Tutorial, Krypt, Kombat League ve sahneye geri dönen ve yeni katılan dövüşçülerden oluşan kadrosu dahil olmak üzere tüm oyuncular için birden fazla özellik ve mod ile paketlendi -Hepsi yıkıcı derecede acımasız sinematik görseller sergileyen benzersiz Ölümler ile donatılmış ilk savaşçılar.

PS5 Upgrade Available

4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sunar. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 ve PS4 Pro’daki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan oyunlarının PS5 sürümüne ücretsiz yükseltmeye de erişebilirler.

Xbox Series X|S Smart Delivery Enabled

4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sağlar. Ek olarak, Mortal Kombat 11 sahipleri ve Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte mevcut olan Xbox Series X | S’de ücretsiz güncellemelere erişebilecekler.

Krossplay Support

PS5, PS4, Xbox Series X | S ve Xbox One oyuncularının belirli modlarda zıt platformlarda diğer oyunculara karşı savaşmasına izin verir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir