Mortal Kombat 11 Aftermath Klassic Femme Fatale Kostüm Paketi Çıktı

Mortal Kombat 11 Aftermath

Mortal Kombat 11 Aftermath Klassic Femme Fatale Kostüm Paketi bugün PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıktı.

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, yakın zamanda piyasaya sürülen genişlemenin bir parçası olarak mevcut olan üç Mortal Kombat 11 Aftermath karakter kostüm paketinin ikincisini bugün yayınladı.

Bugünden itibaren PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve Stadia’daki MK11 Aftermath sahipleri, Mortal Kombat 3’ten ilham alan görünümler de dahil olmak üzere Klassic Femme Fatale Kostüm Paketine erişebilecek. Klassic Femme Fatale Kostüm Paketi 28 Ağustos’tan itibaren Nintendo Switch için mevcut olacak.

Hem daha önce piyasaya sürülen Summer Heat Skin Pack hem de Klassic Femme Fatale Kostüm Paketi, 8 Ekim’de piyasaya sürülecek.olan All Hallows’s Eve Skin Pack ile birlikte şimdi satın alınabilir ve her biri üç yeni karakter görünümü içeriyor.

İndirime giren PlayStation 4 oyunları

MK11 Aftermath’te Fujin, RoboCop ve Sheeva karakterlerinin de yer aldığını belirtelim. Bu karakterleri dilerseniz tek tek de satın alabilir dilerseniz de Aftermath’i satın alarak hem kostümlere hem de yeni karakterlere sahip olabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Aftermath

Dövüş oyunu tutkunlarının mutlaka sahip olması gereken oyunlardan olan MK 11’e ilerleyen günlerde yeni karakterlerinde ekleneceği söyleniyor. MK 11’in senaryosuna ek olarak yeni senaryo modu ile de gelen Aftermath’in, oyuna yepyeni bir hava kattığını belirtelim.