Ana SayfaModem Router'ınızdan memnun değil misiniz? Keenetic, artık Türkiye'de!

Modem Router’ınızdan memnun değil misiniz? Keenetic, artık Türkiye’de!

İnternet, ülkemizde büyük bir kesim tarafından kullanılıyor. Hem mobil hem de yerel kullanımda on milyonlarla ifade edilen detaylar mevcut. Bu röportaj videomuzda, Keenetic İletişim Teknolojileri CEO’su Vefa Tarhan’dan firmayı, ürünlerini ve Türkiye pazarındaki hedeflerini öğreniyoruz.

Modem Router’ınızdan memnun değil misiniz? Keenetic, artık Türkiye’de!

Tabii konu “internet bağlantısı” olunca, pek çok kullanıcı da “bağlantı sorunları” ve ev ya da ofislerindeki “ölü nokta” problemlerinden dert yanıyor. Biliyorsunuz, çoğu zaman bağlantı sinyalinin zayıf olduğu noktaları ortadan kaldırabilmek için sinyal gücü artırıcı ek ürünlere de başvurabiliyoruz. Peki ya “stabil, güçlü bir internet bağlantısını, ölü noktaları neredeyse ortadan kaldıran bir ürünle deneyimlemek daha kolay olabilir” desek, ne düşünürsünüz?

2010 yılında Hong Kong’ta kurulan Keenetic firması, şimdi de Türkiye pazarına giriş yapıyor. Ev ve iş dünyasına yönelik olarak üst seviye internet erişimi ve Wi-Fi çözümleri sunmayı hedefleyen firma, yeni ürünleriyle pazardaki diğer ürünleri rahatlıkla geride bırakabileceğini, çünkü kullanıcılara daha iyi hizmetler sunabileceğini ifade ediyor.

Modem Router'ınızdan memnun değil misiniz? Keenetic, artık Türkiye'de!

Gerçekleşen basın buluşması etkinliğinde Vefa Tarhan, Keenetic marka ağ ürünleri hakkında bilgiler paylaştı.

“Çok sevdiğim ağ ve internet teknolojilerinde uzun yıllardır tecrübe sahibiyim, internetin ilk başladığı yıldan, geniş bant internetin ilk günlerinden itibaren içerisindeyim. Mühendislikten üst yönetimine kadar her alanında çalışma fırsatım oldu. Ekibimizle geçmişte büyük işler başardık. Milyonlarca kullanıcıya ulaştık, sektörümüzün en büyük çözüm sunucularından olduk. Ancak her şey çok hızlı değişiyor, zamanla ev ağ çözümleri, modemler, routerlar sıradanlaştı, birbirine benzedi, gerekli geliştirmeler yapılamadı, üstelik evlerimizde, iş yerlerimizdeki cihazlar artmasına, akıllı sistemlerin yaygınlaşmasıyla her geçen gün daha karmaşık olmasına ve daha nitelikli ürünlere ihtiyaç duyulmasına rağmen… Günümüzde ise çok ciddi güvenlik tehditlerinin yanı sıra, müşterilerimizin gerek kablosuz iletişimde gerekse uygulamaların çalışmasında ciddi performans beklentileri ile karşı karşıyayız.

2018 yılında Türkiye’de önemli ölçüde analizler yaptık. Geçmiş ve gelecek değerlendirildi, Keenetic’in çok doğru bir yolda olduğu gözlemlendi, daha iyisi için güncellemeler yaptık. Diğer taraftan Keenetic‘in mevcut müşteriler arasında %96 memnuniyet anketi de bizler için güzel bir sürpriz oldu. Şimdi Keenetic ile beraberiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve bu yönde adımlarımızı attık, ürünlerimizi hazırladık. Ful operasyon Türkiye ofisini kurduk, bu güzel çözümleri müşterilerimizle buluşturmak için büyük heyecan içindeyiz.

Keenetic’in hem yöneticisi hem de yatırımcısı olarak ürünlerimize inancım büyük. Talepkâr olan, kaliteyi arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duyacağız. “

Adata SD600Q External SSD. Ekonomik ve hızlı depolama çözümü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AboneAbone Ol

DOSYA KONUSU

Hosting