Surface Pro 4 Bu Ay Piyasaya Sürülebilir

Microsoft Surface Pro 4

Surface Pro 4 hakkında ortaya çıkan yeni haberler, Microsoft’un yeni tabletini bu ay içerisinde kullanıcıların beğenisine sunabileceğini gösterdi.

Amerikalı teknoloji devi Microsoft tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Surface Pro 3, 12 inçlik dev ekranı ve gelişmiş donanımsal özellikleriye kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Özellikle kurumsal kullanıcılardan yoğun ilgi gören Surface Pro 3 oldukça başarılı bir satış grafiği yakaladı ve Microsoft’un tablet pazarındaki çalışmalaırnı büyük boyutlu tabletler etrafında yoğunlaştırmasına neden oldu.

Microsoft_Surface_Pro_4

Tablet pazarında yakaladığı momentumu korumak adına sıkı bir çalışma yürüten Microsoft, Surface Pro 3’ün merakla beklenen halefi Surface Pro 4‘ü piyasaya sürmek için zaman kaybetmeyecek gibi görünüyor. Tabletlerle laptoplar arasındaki farkı hepten kapatması beklenen Surface Pro 4 hakkında şu ana kadar ortaya çıkan haberler tabletin sonbahar aylarında piyasaya sürülebileceğini düşündürmüş olsa da, ortaya çıkan yeni haberler tabletin çok yakında kullanıcılarla buluşabileceğini gösterdi.

Microsoft’a yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler, tablet alanındaki seçkisini bir an önce yenilemek isteyen Amerikalı teknoloji devi, merakla beklenen yeni tabletini bu ay bitmeden resmi olarak tanıtacak ve kısa süre sonra da piyasaya sürecek. Ancak Microsoft’un henüz Mayıs ayında düzenlenecek bir etkinlik için davetiye göndermeye başlamamış olması bu bilgilerin gerçekliğini şüpheye düşürüyor.

Dead Island 2’nin Ertelendiği Açıklandı