Microsoft, 22 Eylül’de bir etkinlik düzenleyecek

Microsoft, 22 Eylül'de bir etkinlik düzenleyecek

Microsoft, bir sonraki etkinliğini 22 Eylül’de düzenleyecek. Şirket bu etkinlikte en son Surface donanımını sergileyecek. Etkinlik saat 11:00’de başlayacak. İşte detaylar.

Şirket, düzenleyeceği etkinliğin Surface ile ilgili olduğunu açıkça söylemedi, ancak işaretler açık. Yayınlanan bir teaser görüntüsü, etkinliğin Surface Pro ile ilgili olacağını gözler önüne seriyor. Microsoft genellikle sonbahar zamanı donanım odaklı bir etkinlik düzenler. Ancak bu etkinlikle ilgili özel bir şey var. 22 Eylül’de düzenlenecek etkinlik Microsoft’un Windows 11’i piyasaya sürmesinden iki hafta önce gerçekleşecek. Buradaki detay, şirketin en yeni işletim sistemini sergilemesinin yeni donanımı sunmasından geçmesi.

Microsoft, 22 Eylül'de bir etkinlik düzenleyecek

Etkinlikten ne bekleyeceğimize gelince, yenilenmiş bir Surface Duo görebiliriz. Son raporlar, Surface Duo 2’nin yükseltilmiş bir kamera sistemine sahip olacağını ve siyah renkte sunulabileceğini gösteriyor. Surface Book dizisinin bir yükseltme olması bekleniyor. Teaser görüntüsü göz önüne alındığında, Surface Pro cephesinde neler beklendiğini etkinlikte öğreneceğiz. Microsoft yakında yeni işletim sistemi Windows 11’i de sunacak. Windows 11 bir çok yenilik ve özellikle gelecek. Sonbaharda yayınlanılacağı söz verilen işletim sisteminin tanıtılmasına çok az kaldı. Windows 11 beraberinde yenilenmiş Başlat menüsü, gelişmiş sekmeler gibi değişiklikler getirecek. Bu dönemde Microsoft sadece yeni işletim sistemiyle kalmayıp faklı etkinlikler de sunuyor diyebiliriz. Beklenen işletim sistemi de düşünüldüğü kadar sevilecek mi bekleyip göreceğiz. Surface Pro ardından Windows 11 de tanıtılacak.

Moderna vs BioNTech rekabetinde kazanan bakın hangisi oldu

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir